NASLOVNICA / Novosti / Naši učenici „rasturili“ na proglašenju najboljih sportaša, sportašica i sportskih ekipa grada Đurđevca

Naši učenici „rasturili“ na proglašenju najboljih sportaša, sportašica i sportskih ekipa grada Đurđevca

Autor:

25. veljače 2018.

U organizaciji Zajednice sportskih udruga grada Đurđevca u Domu Kulture u Đurđevcu, u petak, 23. 2. 2018., održano je proglašenje najuspješnijih sportašica, sportaša, sportskih ekipa, trenera i sportskih djelatnika grada Đurđevca za 2017. godinu. Gotovo svi nominirani i osvajači nagrada u mlađim dobnim kategorijama učenici su naše škole.

Svečanosti proglašenja nazočili su, uz mnoštvo sportaša, i  brojni gosti na čelu s gradonačelnikom Grada Đurđevca Hrvojem Jančijem. Okupljene je pozdravio i prigodnim im se riječima obratio predsjednik Zajednice sportskih udruga grada Đurđevca Ivan Juričić. Naglasio je kako Zajednica sportskih udruga danas broji 21 članicu, preko 600 sportaša koji su uključeni u razne sportske aktivnosti u svojim klubovima, a rezultate koje ostvaruju više su nego odlični.Nagrade su ovogodišnjim osvajačima uručivali prošlogodišnji laureati, Slađana Čormaković i Saša Franjić.

Gotovo svi nominirani i osvajači nagrada u mlađim dobnim kategorijama učenici su naše škole. Najuspješnija je mlada sportašica u Đurđevcu u 2017. godini sjajna karatašica Ema Juričić iz Karate kluba Đurđevac, učenica 8. A razreda. Najuspješnijim mladim đurđevačkim sportašem u prošloj godini proglašen je Ivan Juričić iz Karate kluba Đurđevac, učenik 5. B razreda. Najbolja je muška sportska ekipa grada Đurđevca u protekloj godini sportska ekipa Košarkaškog kluba Mladost Đurđevac čiji su članovi redom učenici naše škole. Među nominiranima za najboljega trenera bio je i trener Košarkaškog kluba Mladost Đurđevac i učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture u našoj školi Ivan Đuroci. Uz laureata u kategoriji mladih sportaša, i ostala dva nominirana sportaša  učenici su naše škole. To su Andrija Hrženjak (KK Mladost Đurđevac), učenik 6. razreda, te Lucijan Lacković (TK Đurđevac), učenik 3. razreda. U kategoriji najbolje ženske ekipe nominirana je i rukometna ekipa djevojčica naše škole, učenica drugih i trećih razreda. Malo je reći da našu školu pohađaju učenici koji su budućnost đurđevačkoga sporta. U svim smo kategorijama imali i nominirane i najbolje sportašice, sportaše i sportske ekipe što je još jedan pokazatelj da naša škola, uz sportske klubove, potiče zdrav život i bavljenje sportom i u ovako maloj sredini kao što je Đurđevac. Čestitam svim nominiranima i nagrađenima i mislim da su njihovi nastupi na  brojnim domaćim i međunarodnim turnirima ujedno i izvrsna promocija naše škole, njihovih klubova i samoga grada Đurđevca, rekao je ravnatelj naše škole Danijel Domišljanović.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content