NASLOVNICA / Novosti / Naši učenici međuopćinski pobjednici u futsalu

Naši učenici međuopćinski pobjednici u futsalu

Autor: Antonela Carek

27. travnja 2022.

Jučer, 26. travnja 2022., u OŠ Gola održano je međuopćinsko natjecanje u futsalu za dječake i djevojčice 5. i 6. razreda. Nastupile su ekipe OŠ Kloštar Podravski, OŠ Molve, OŠ Gola, OŠ Virje i ekipa naše škole.

Naši su dječaci s 4 pobjede osvojili 1. mjesto i plasirali se na županijsko natjecanje.

Rezultati:
OŠ Đurđevac – OŠ Molve 3:0
OŠ Kloštar Podravski – OŠ Đurđevac  0:3
OŠ Đurđevac – OŠ Gola  6:1
OŠ Virje – OŠ Đurđevac  0:4

Ekipa naše škole nastupila je u sastavu: David Škurdija, Toma Ferderber, Petar Ferderber, Luka Horvat, Marin Đapa, Lovro Jerbić, Jakov Peršić, Fran Jurić, Dorian Šramek, Karlo Carek i Jurica Županić pod vodstvom učitelja Ivana Đurocija.

Djevojčice su porazom od OŠ Gola zauzele 2. mjesto, a nastupile su u sastavu: Ena Marjanović, Lana Ređep, Ana Lenardić, Lorena Bahun, Tea Petrović, Petra Međurečan, Sara Svetec, Heidi Esterajher, Valentina Kucel i Tesa Svetec.

„Danas smo na terenu pokazali veliku disciplinu i tehničko-taktičku pripremljenost. Svi su učenici dobili priliku na terenu i pokazali svoje nogometne vještine. Naši dječaci redovito treniraju u Školi nogometa grada Đurđevca i zahvaljujem se klubu i treneru Marinu Ferderberu  na odličnoj  suradnji i pripremi učenika za natjecanje“, istaknuo je učitelj Ivan Đuroci.

Čestitamo našim učenicima na izvrsnim rezultatima!

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content