NASLOVNICA / Novosti / Naši nogometaši osvojili 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva u mini nogometu

Naši nogometaši osvojili 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva u mini nogometu

Autor: Antonela Carek

18. svibnja 2022.

Na stadionu SRC Mladost u Čakovcu 13. je svibnja 2022. održana poluzavršnica Državnog prvenstva u mini nogometu za dječake 5. i 6. razreda, na kojem je nastupila ekipa naše škole uz ekipe iz Zagreba, Čakovca, Daruvara i Varaždina.

Naši su nogometaši s jednom pobjedom osvojili 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva, a rezultati natjecanja su sljedeći:

OŠ Đurđevac – OŠ Čakovec 0:0 (7:6)
OŠ Zagreb  – OŠ Đurđevac 5:1
OŠ Čakovec – OŠ Zagreb 0:3

3. mjesto:
OŠ Đurđevac : OŠ Daruvar 2:5

Ekipa je nastupila u sastavu: David Škurdija, Toma Ferderber, Karlo Carek, Petar Ferderber, Luka Horvat, Marin Đapa, Lovro Jerbić, Jakov Peršić, Fran Jurić, Dorian Šramek, i Jurica Županić pod vodstvom učitelja Ivana Đurocija.

– Zadovoljan sam plasmanom na poluzavršnicu te rezultatima koje su naši učenici ostvarili u futsalu i mini nogometu. Odigrali su puno teških utakmica protiv jakih ekipa i skupili dodatna iskustva i vještine. Naši dječaci redovito treniraju u Školi nogometa grada Đurđevca i zahvaljujem se klubu i treneru Marinu Ferderberu  na odličnoj  suradnji i pripremi učenika za natjecanje – istaknuo je učitelj Ivan Đuroci.

Čestitamo našim učenicima na izvrsnim rezultatima!

                                                                                                                                     učitelj Ivan Đuroci

Ostale obavijesti

11. lipnja 2024.

Jastrebica Su

Učenici 2. c razreda su danas upoznali novu stanarku Đurđevca. Posjetila ih je jastrebica Su koja posljednja dva mjeseca živi […]

10. lipnja 2024.

Terenska nastava učenika 6. razreda

U ponedjeljak, 10. lipnja 2024. iz Đurđevca su u 8 sati u jutro krenuli svi šesti razredi naše škole na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content