NASLOVNICA / Novosti / Naši nogometaši osvojili 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva u mini nogometu

Naši nogometaši osvojili 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva u mini nogometu

Autor: Antonela Carek

18. svibnja 2022.

Na stadionu SRC Mladost u Čakovcu 13. je svibnja 2022. održana poluzavršnica Državnog prvenstva u mini nogometu za dječake 5. i 6. razreda, na kojem je nastupila ekipa naše škole uz ekipe iz Zagreba, Čakovca, Daruvara i Varaždina.

Naši su nogometaši s jednom pobjedom osvojili 4. mjesto na poluzavršnici Državnog prvenstva, a rezultati natjecanja su sljedeći:

OŠ Đurđevac – OŠ Čakovec 0:0 (7:6)
OŠ Zagreb  – OŠ Đurđevac 5:1
OŠ Čakovec – OŠ Zagreb 0:3

3. mjesto:
OŠ Đurđevac : OŠ Daruvar 2:5

Ekipa je nastupila u sastavu: David Škurdija, Toma Ferderber, Karlo Carek, Petar Ferderber, Luka Horvat, Marin Đapa, Lovro Jerbić, Jakov Peršić, Fran Jurić, Dorian Šramek, i Jurica Županić pod vodstvom učitelja Ivana Đurocija.

– Zadovoljan sam plasmanom na poluzavršnicu te rezultatima koje su naši učenici ostvarili u futsalu i mini nogometu. Odigrali su puno teških utakmica protiv jakih ekipa i skupili dodatna iskustva i vještine. Naši dječaci redovito treniraju u Školi nogometa grada Đurđevca i zahvaljujem se klubu i treneru Marinu Ferderberu  na odličnoj  suradnji i pripremi učenika za natjecanje – istaknuo je učitelj Ivan Đuroci.

Čestitamo našim učenicima na izvrsnim rezultatima!

                                                                                                                                     učitelj Ivan Đuroci

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content