NASLOVNICA / Novosti / Naša škola donirala igračke i slikovnice pedijatrijskom odjelu koprivničke bolnice

Naša škola donirala igračke i slikovnice pedijatrijskom odjelu koprivničke bolnice

Autor: Danijel Domišljanović

19. prosinca 2023.

Početkom prosinca ove godine, na inicijativu naših bivših učenica Veronike Marije Lacković, Laure Šiptar, Tanje Hegedušić i Kristine Zeko te dogovora s Odjelom pedijatrije Opće bolnice Dr. Tomislav Bardek Koprivnica, naša je škola organizirala akciju prikupljanja plišanih igračaka, slikovnica i društvenih igara. Cilj je ove akcije bio uljepšati nadolazeće božićne blagdane djeci koja se liječe na pedijatrijskom odjelu koprivničke bolnice. Akcija je rezultirala velikim odazivom naših učenika i njihovih roditelja kojima ovim putem od srca zahvaljujemo. Tijekom nekoliko dana učenici naše škole prikupili su brojne igračke, slikovnice i društvene igre koje su inicijatorice ove akcije spakirale u 120 poklon paketa za djecu koja će tijekom božićnih i novogodišnjih blagdana boraviti u koprivničkoj bolnici. Dvije velike kutije pune igračaka, slikovnica i društvenih igara ostaju na pedijatrijskom odjelu kako bi se djeci koja su na bolničkome liječenju uljepšao boravak u bolnici. Ostatak prikupljenih igračaka inicijatorice ove akcije donirat će se Županijskoj bolnici u Čakovcu i Paviljonu za djecu Sv. Marko Križevčanin u Križevcima.
Ovom se prigodom naša škola i inicijatorice akcije još jednom zahvaljuju svim našim učenicima i njihovim roditeljima na doniranim igračkama koje će bolesnoj djeci uljepšati boravak u bolnici.

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content