NASLOVNICA / Novosti / Najava: ŽSV stručnih suradnika pedagoga osnovnih škola

Najava: ŽSV stručnih suradnika pedagoga osnovnih škola

Autor: Nikola Vuković

07. ožujka 2023.

U petak, 10. ožujka 2023. godine naša škola je domaćin 2. Županijskog stručnog vijeća stručnih suradnika pedagoga osnovnih škola Bjelovarsko-bilogorske i Koprivničko-križevačke županije. Organizator i voditelj ŽSV je prof. Nikola Vuković, pedagog izvrsni savjetnik.

Za sudjelovanje na stručnom skupu prijavila su se 42 stručna suradnika pedagoga te viša savjetnica iz AZOO Sandra Orošić Jukić.

Teme i predavači:

Rad s darovitim učenicima; Mirela Sučević, prof. Osnovna škola Kajzerica, Zagreb, Predavanje na temu “Teški roditelji”, Anamarija Tuškan, prof., Osnovna škola Mirka Pereša, Kapela, Pedagoški potencijal savjetodavnog rada s učiteljima, Martin Hadelan, prof. CZOO “Podravsko sunce, Koprivnica, “Mala škola uspješnog neuspjeha”, Goran Živković, prof. Osnovna škola Martijanec, Metodika rada školskog pedagoga, Sandra Orošić Jukić, prof., viša savjetnica, AZOO, Zagreb.

Ostale obavijesti

19. svibnja 2024.

Područne škole sudjeluju u obilježavanju akcije Svibanj- mjesec zaštite od požara

Manifestacija „Svibanj – mjesec zaštite od požara „ nacionalnog je karaktera i provodi se dugi niz godina.Učenici područnih škola Budrovac, […]

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content