NASLOVNICA / Novosti / NAJAVA: Volonterska akcija

NAJAVA: Volonterska akcija

Autor: Nikola Vuković

26. studenoga 2021.

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“

Osnovna škola Đurđevac

POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU

Poštovani,

U sklopu rada Školskog filantropskog kluba „Izvor dobrote“, u vremenu od 29.studenoga  do 1.prosinca 2021.godine, provodit ćemo volontersku akciju prikupljanja živežnih namirnica (ulje,šećer,sol,riža,tjestenina,brašno,konzerve,slatkiši,keksi…) i higijenskih potrepština (šampon,paste za zube,vlažne maramice,sredstva za pranje robe i suđa…). Ovim putem Vas pozivamo i molimo da se uključite u našu volontersku akciju. Cilj akcije je pružanje pomoći potrebitim ljudima kao i odgoj i obrazovanje naših učenika za humane vrednote. Ovom akcijom učimo naše najmlađe volontiranju i pomaganju te prepoznavanju potreba ljudi. Prikupljenu donaciju podijelili bismo Župnim Caritasima iz Đurđevca i Kravarskog. Mjesto Kravarsko je stradalo u potresu i u njemu ima potrebitih. Međunarodni dan volontera obilježava se 5. prosinca te smo ovu akciju organizirali uz taj dan. Molimo Vas da po svojoj djeci pošaljete ono što želite i imate te na taj način pomognete ostvarivanju ove humanitarne akcije.

Možete i osobno donijeti svoj prilog na glavni ulaz u Školu.

Hvala što nam pomažete u tome, a pogotovo što zajedno potičemo naše mlade na pomaganje drugima.

DOBRO JE ČINITI DOBRO!

Ostale obavijesti

21. siječnja 2022.

„Dođi da te zagrlim!”

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, […]

20. siječnja 2022.

13. Državno natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa

Dragi učenici, pozivamo vas da sudjelujete na 13. Državnom natjecanju učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj Učilici. Natjecanje […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content