NASLOVNICA / Novosti / Najava: Volonterska akcija 12.travnja 2019.

Najava: Volonterska akcija 12.travnja 2019.

Autor: Nikola Vuković

05. travnja 2019.

Školski filantropski klub IZVOR DOBROTE u petak, 12. travnja 2019. godine organizira volontersku akciju. Partneri u provedbi akcije su volonteri INA d.d.

U petak, 12. travnja 2019. godine  od 11.00 sati  održava se volonterska akcija u sklopu rada Školskog filantropskog kluba IZVOR DOBROTE. U goste nam dolaze volonteri INA d.d. njih pedesetak koji će zajedno s učenicima predstavnicima Školskog filantropskog kluba provoditi volonterske akcije u odjelima za učenike s teškoćama (krečenje i uređivanje unutrašnjeg prostora) i oko matične škole – uređenje površina oko sportskih terena i prometnog poligona.

Školski filantropski klub IZVOR DOBROTE tijekom cijele godine provodi razne akcije s ciljem pomoći drugima kao i odgoju i obrazovanju za dobrotu i vrednote. Ovom akcijom usmjeravamo naše učenike na zajedničke akcije s drugim volonterskim klubovima.

Tijekom satova razrednika, volonterskih akcija i prigodnih obilježavanja u školi učenike učimo o važnosti volontiranja, prepoznavanja potreba ljudi oko sebe te osmišljavanje akcija koje će pomoći drugima. Najvažniji cilj rada Školskog filantropskog kluba je odgoj naših učenika za razvoj važnih životnih vrijednosti.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.