NASLOVNICA / Novosti / NAJAVA: Svjetski dan Roma

NAJAVA: Svjetski dan Roma

Autor: Nikola Vuković

01. travnja 2022.

Nakon dvije godine pauze, ove godine opet organiziramo školsku proslavu Svjetskog dana Roma. Na sam svjetski dan Roma u petak, 8.travnja 2022.godine u sportskoj dvorani naše škole u 10.00 sati učenici škole predstavit će se recitacijama, dramskim izričajem, pjesmom i plesom. U našoj školi je 16.56% učenika romske nacionalne manjine(109/658 učenika). Svi učenici koji će sudjelovati u programu pokazat će svoja umijeća te pokazati primjer dobre inkluzivne prakse u našoj školi kao i primjere interkulturalnog odgoja i obrazovanja.

Ostale obavijesti

27. svibnja 2024.

Predstava Internet genijalci

Dana 27. svibnja učenici od 1. do 4. razreda povodom Dana škole gledali su predstavu po imenu Internet genijalci koju […]

27. svibnja 2024.

Terenska nastava petih razreda u Osijeku

U petak, 24. svibnja 2024., učenici 5. A, 5. B, 5. C i 5. D razreda u pratnji svojih razrednica […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content