NASLOVNICA / Novosti / Najava: POZDRAV PROLJEĆU - školska priredba

Najava: POZDRAV PROLJEĆU – školska priredba

Autor: Nikola Vuković

05. ožujka 2017.

Tradicionalna školska priredba za građanstvo ove godine je na prvi dan proljeća, 21. ožujka 2017. u 17.00 sati

Učenici i učitelji pripremaju program za ovogodišnju školsku priredbu koja ima humanitarni karakter. Nastavak je to proverdbe projekta: Razvoj filantropijske kulture u školi kao i suradnja škole s okruženjem u kojem škola djeluje. Ovogodišnja priredba je tijekom korizmenog vremena. Kako bi učenici što bolje prepoznali potrebu ljudi u svom okruženju, a uz pomoć učitelja i stručnih suradnika usvojili znanja i vještine o volontiranju i pomaganju drugima, ovogodišnja školska priredba vezana je uz karitativni rad. Učenici će uz pomoć roditelja donijeti u školu živežne namirnice i kućne potrepštine koje će koordinatori volonteri isporučiti župnom Cartiasu. Članovi župnog Cartiasa pakete namirnica predat će potrebnim obiteljima i pojedincima na području župe, a i šire. Ovo je druga akcija prikupljanja namirnica za potrebe župnog Caritasa. U prvoj akciji prikupili smo oko 2000 komada različitih potrepština. Vjerujemo da će ove godine odaziv biti veći i da će se osim učenika, njihovih roditelja, učitelja i stručnih suradnika priključiti što više građana. Dolaskom na našu školsku priredbu 21.ožujka 2017.godine možete sa sobom donijeti svoj prilog našoj akciji. O detaljima akcije i samom školskom programu uskoro više informacija. Informacije o provedbi volonterske akcije dobit ćete putem našeg stalnog medijskog pratitelja Podravskog radija, a u ovoj prigodi i putem župnih oglasa župe sv. Jurja u Đurđevcu.

Vjerujemo da će i ovaj puta naša sportska dvorana biti puna posjetitelja i da će vrijeme korizme potaknuti posjetitelje na darivanje. Našom pomoći razveselit ćemo mnoge ljude, a to je smisao Caritasa i volontiranja.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharskaradionica. Nakon kraćeg istraživanja […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content