NASLOVNICA / Novosti / Najava: Gost u školi

Najava: Gost u školi

Autor: Nikola Vuković

05. rujna 2013.

U ponedjeljak, 9.rujna 2013.godine imamo posebnu gošću, a to je dr.sc. Dubravka Miljković.

S posebnom radošću najavljujem gostovanje dr.sc.Dubravke Miljković koja će provesti cijelo poslijepodne u našoj školi.

Stručno usavršavanje za učitelje i stručne suradnike naše škole počet će u 15.30 sati predavanjem Komunikacija između učitelja i roditelja.

Za roditelje naših učenika prvog razreda dr.sc.Dubravka Miljković održat će predavanje o području komunikacije roditelja i škole. Predavanje počinje u 17.00 sati. Pozivamo sve roditelje (  mame i tate ) da dođu na roditeljski sastanak u ponedjeljak, 9.rujna s početkom u 17.00 sati. Nakon predavanja učiteljice će s roditeljima nastaviti roditeljski sastanak.

Dr.sc.Dubravka Miljković vrhunski je stručnjak na području pedagogije i psihologije, a o čemu govore mnogobrojne knjige, priručnici te predavanja i prezentacije na temu odgoja i obrazovanja.

Većinu knjiga dr.Miljković imamo u našoj školskoj knjižnici, a knjige koriste učitelji za svoje stručno usavršavanje.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.