NASLOVNICA / Novosti / Najava događaja u školi

Najava događaja u školi

Autor: Nikola Vuković

04. ožujka 2013.

Najavljujemo značajne događaje u našoj školi u mjesecu ožujku.

VANJSKO VREDNOVANJE

Učenici osmog razreda, u četvrtak, 7.ožujka u vremenu od 08-00 do 09.50 sati pišu test iz povijesti i fizike i to u sklopu vanjskog vrednovanja.

37 učenika piše povijest, a 32 učenika fiziku

100-ta GODIŠNJICA ROĐENJA GRGURA KARLOVČANA

U ponedjeljak, 11.ožujka 2013.godine navršava se 100-ta godišnjica od rođenja Grgura Karlovčana, pjesnika i učitelja, čije ime nosi naša škola. U parku ispred škole, pokraj biste Grgura Karlovčana s početkom u 11.45 sati održat će se kratki program povodom ove godišnjice.

POZDRAV PROLJEĆU

Velika školska priredba održat će se u četvrtak, 14.ožujka 2013.godine s početkom u 18.00 sati u sportskoj dvorani naše škole. Pozivamo još jednom sve mame i tate, bake i djedove kao i stanovnike našeg grada i okolnih mjesta da nam se pridruže i zajedno s nama pozdrave proljeće.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]