NASLOVNICA / Novosti / NAJAVA: Aktivnosti u školi

NAJAVA: Aktivnosti u školi

Autor: Nikola Vuković

07. svibnja 2014.

Kratki pregled najvažnijih događaja u školi.

RODITELJSKI SASTANCI:

Počeli su roditeljski sastanci po razrednim odjelima. To je ujedno i zadnji redovni roditeljski sastanak u ovoj nastavnoj godini.

Zajednički roditeljski sastanak za SEDMI RAZRED; 20. svibnja 2014. u 17.00 sati. Gost predavač – tema: zdravstveni odgoj, prevencija

Zajednički roditeljski sastanak za OSMI RAZRED ; 22. svibnja 2014. u 17.00 sati.Profesionalno infomiranje i usmjeravanje. Gosti: ravnatelji i stručni suradnici srednjih škola i gimnazije.

MAJČIN DAN – učenici će zajedno sa svojim učiteljima obilježiti majčin dan na satu razrednika.

TERENSKA NASTAVA

Učenici i učitelji idu na terensku nastavu prema predviđenom rasporedu o čemu su roditelji na vrijeme obaviješteni.

OSMI RAZRED

Profesionalno informiranje i usmjeravanje učenika. Rad na e- upisima, priprema za upise; liječnički pregledi i profesionalno savjetovanje. Sve aktivnosti provode se tijekom svibnja i u lipnju.

DAN ŠKOLE

Likovna kolonija – 26.svibnja 2014.

Sportski dan – 28. svibnja 2014.

Kazališna predstava: 26. i 27. svibnja 2014.

Školska priredba: 29. svibnja 2014, u 11.00 sati

Detaljne informacije slijede naknadno.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]