NASLOVNICA / Novosti / Nagradni izlet trećih razreda

Nagradni izlet trećih razreda

07. lipnja 2017.

Učenici trećih razreda sa svojim učiteljicama Željkom Mihočkom, Nadom Petrović, Sanjom Sabolić i Ivanom Marić, današnji dan proveli su na nagradnom izletu u Brodiću i posjetu Etno kućama obitelji Karlovčan.

Nagradno putovanje osvojili su proglašenjem najbolje kostimirane skupine na ovogodišnjem Malom fašniku u Đurđevcu sponzorstvom turističke agencije Podravina Express Tours.

Gledajući i promatrajući rijeku Dravu iz blizine učenici su ponovili nastavne sadržaje o vodama tekućicama i biljnom i životinjskom svijetu u njima. Na imanju obitelji Karlovčan učenici su uživali u igri, jahanju ponija, hranjenju životinja, štafetnim igrama i razgledavanju starinskih i tradicijskih predmeta.

Zadovoljni i puni dojmova sretno smo se vratili svojim kućama.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]