NASLOVNICA / Novosti / Nagradna terenska nastava pobjednicima u sakupljanju baterija

Nagradna terenska nastava pobjednicima u sakupljanju baterija

Autor: Martina Lovrak Ivanov

11. listopada 2017.

Projekt koji je pokrenula naša škola još uvijek živi istom mjerom kao na samom početku prije osam godina. Radi se o projektu Opasnog otpada i sakupljanja starih otpadnih baterija u koji su uključeni učenici naše škole. U prošloj školskoj godini pobjednici u sakupljanju bili su današnji  razredi 7.c. i 6.a koji su 10. 10. ostvarili svoju terensku nagradnu nastavu u Koprivnicu. 

Učenici su posjetili Bazene Cerine u Koprivnici te Kino Velebit i pogledali projekciju ekološko- edukativnog filma Odball. Učiteljice u pratnji bile su učiteljica fizike Nataša Mikuš i učiteljica povijesti Katica Tomrlin. Nakon ugodno provedenog dana zadovoljni su se vratili u Đurđevac. 

                    Učiteljica prirode i biologije Martina Lovrak Ivanov 

 

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content