NASLOVNICA / Novosti / Nagradna terenska nastava pobjednicima u sakupljanju baterija

Nagradna terenska nastava pobjednicima u sakupljanju baterija

Autor: Martina Lovrak Ivanov

11. listopada 2017.

Projekt koji je pokrenula naša škola još uvijek živi istom mjerom kao na samom početku prije osam godina. Radi se o projektu Opasnog otpada i sakupljanja starih otpadnih baterija u koji su uključeni učenici naše škole. U prošloj školskoj godini pobjednici u sakupljanju bili su današnji  razredi 7.c. i 6.a koji su 10. 10. ostvarili svoju terensku nagradnu nastavu u Koprivnicu. 

Učenici su posjetili Bazene Cerine u Koprivnici te Kino Velebit i pogledali projekciju ekološko- edukativnog filma Odball. Učiteljice u pratnji bile su učiteljica fizike Nataša Mikuš i učiteljica povijesti Katica Tomrlin. Nakon ugodno provedenog dana zadovoljni su se vratili u Đurđevac. 

                    Učiteljica prirode i biologije Martina Lovrak Ivanov 

 

Ostale obavijesti

09. srpnja 2024.

Naša škola treću godinu za redom dobila oznaku Sigurnija škola

U sklopu projekta “Sigurnija škola” u organizaciji Hrvatskog Crvenog križa naša škola je i u ovoj školskoj godini, trećoj za […]

03. srpnja 2024.

Završna svečanost učenika osmih razreda

U utorak, 2. srpnja 2024. godine, u Domu kulture održana je završna svečanost učenika osmih razreda. Na početku programa nazočne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content