NASLOVNICA / Novosti / Nagradna terenska nastava pobjednicima u sakupljanju baterija

Nagradna terenska nastava pobjednicima u sakupljanju baterija

Autor: Martina Lovrak Ivanov

11. listopada 2017.

Projekt koji je pokrenula naša škola još uvijek živi istom mjerom kao na samom početku prije osam godina. Radi se o projektu Opasnog otpada i sakupljanja starih otpadnih baterija u koji su uključeni učenici naše škole. U prošloj školskoj godini pobjednici u sakupljanju bili su današnji  razredi 7.c. i 6.a koji su 10. 10. ostvarili svoju terensku nagradnu nastavu u Koprivnicu. 

Učenici su posjetili Bazene Cerine u Koprivnici te Kino Velebit i pogledali projekciju ekološko- edukativnog filma Odball. Učiteljice u pratnji bile su učiteljica fizike Nataša Mikuš i učiteljica povijesti Katica Tomrlin. Nakon ugodno provedenog dana zadovoljni su se vratili u Đurđevac. 

                    Učiteljica prirode i biologije Martina Lovrak Ivanov 

 

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content