NASLOVNICA / Novosti / Nagrađeni učenici osmog razreda

Nagrađeni učenici osmog razreda

Autor: Nikola Vuković

24. lipnja 2010.

Na završnoj svečanosti učenika osmog razreda podijeljene su nagrade učenicima osmog razreda.

Četrnaest učenika osmog razreda svih osam razreda završilo je s odličnim uspjehom. Pored odličnog uspjeha u učenju, učenici su pokazali uzorno vladanje, a sudjelovali su i u raznim natjecanjima.

Ovogodišnju nagradu ZLATNI PICOK dobila je učenica IVANA ŠTEFANAC za iznimne rezultate u učenju, vladanju, natjecanjima kao i za svekoliku promociju škole. Ivana je postala prva dobitnica ove nagrade koja će se dodjeljivati svake školske godine.

Osim Ivane Štefanac sve čestitke kao i usmene i pismene pohvale i nagradu Učiteljskog vijeća dobili su:

Mario Grdić, Petra Ferenčić, Anamarija Lacković, Anita Pleadin, Bernarda Šimunic, Monika Miletić, Jelena Sabljić, Tihana Martinuš, Lucija Rakitničan, Domagoj Carek, Petra Markač, Tanja Hegedušić i Klara Kuštro.

Nagrađenim učenicima želimo još više uspjeha u učenju i radu.

Svim učenicima osmog razreda želimo uspješan upis u željene škole kao i uspjeh u daljnjem školovanju.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]