NASLOVNICA / Novosti / Nagrada za dobro djelo
Autor: Nikola Vuković
04. studenoga 2011.
U subotu, 29.listopada 2011.godine u Zagrebu su dodijeljene nagrade i priznanja udruge Plavi telefon. Nagrade su dodijeljene u kazalištu Gavela.
Učenici naše škole: Domagoj Laklija i Antonio Počepan dobili su nagradu i priznanje za svoje humano djelo. Još jednom čestitamo učenicima na poštenju i dobrom djelu koje su pokazali prošle godine kad su pronašli novčanik u centru Đurđevca. Da podsjetimo, učenici su pronađeni novčanik odmah predali u Policijsku postaju Đurđevac. Udruga Plavi telefon svake godine nagrađuje učenike za humano djelo. Među ovogodišnjim dobitnicima nagrada su i učenici naše škole. Na dodijeli nagrada uz učenike bili su i njihovi roditelji. Osim prigodne statue i priznanja učenici su dobili i poklon paket sponzora.

Domagoj Laklija i Antonio Počepan
23. lipnja 2026.
Danas smo sudjelovali na projektnom sastanku u Zalaegersegu u sklopu projekta G.A.T.E. HUHR, na kojem je prisustvovalo 11 učitelja iz […]
19. lipnja 2026.
Učenici 7. A, 7. B, 7. C i 7. D sa svojim razrednicama Antonelom Carek, Majom Mlinarić Horvat, Elenom Zobunđija […]