NASLOVNICA / Novosti / Nagrada za dobro djelo

Nagrada za dobro djelo

Autor: Nikola Vuković

04. studenoga 2011.

U subotu, 29.listopada 2011.godine u Zagrebu su dodijeljene nagrade i priznanja udruge Plavi telefon. Nagrade su dodijeljene u kazalištu Gavela.

Učenici naše škole: Domagoj Laklija i Antonio Počepan dobili su nagradu i priznanje za svoje humano djelo. Još jednom čestitamo učenicima na poštenju i dobrom djelu koje su pokazali prošle godine kad su pronašli novčanik u centru Đurđevca. Da podsjetimo, učenici su pronađeni novčanik odmah predali u Policijsku postaju Đurđevac. Udruga Plavi telefon svake godine nagrađuje učenike za humano djelo. Među ovogodišnjim dobitnicima nagrada su i učenici naše škole. Na dodijeli nagrada uz učenike bili su i njihovi roditelji. Osim prigodne statue i priznanja učenici su dobili i poklon paket sponzora.

Domagoj Laklija i Antonio Počepan

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.