NASLOVNICA / Novosti / Na putu do škole

Na putu do škole

31. svibnja 2013.

Dana 28. 5. 2013. učenici drugog d (2.d) imali su priliku isprobati rad u tehnici  mozaika koja nije u planu likovne kulture u nižim razredima.

Gost u razredu bila je njihova bivša “teta”, odgajateljica  i  roditelj jedne učenice, Ines Bilas Popović.

Učenicima je na početku sata objasnila rad u tehnici mozaika.  Tema rada  je  bila “put do škole” kojim učenici svakodnevno prolaze i prolazit će tijekom svog školovanja.

Radom u skupinama,  učenici  su izradili 4 ploče  mozaika  veličine 50 x 50 cm. koje će trajno ukrašavati prostor škole.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]