NASLOVNICA / Novosti / Moja prva slikovnica

Moja prva slikovnica

28. veljače 2011.

Danas, 28. veljače 2011., učenike prvih razreda posjetila je učenica Mirta Kožar, u sklopu rada na projektu pod naslovom Moja prva slikovnica.

Mirta je učenica 5. c razreda naše škole, a učenike prvih razreda posjetila je kako bi im pročitala svoju slikovnicu Veselo dvorište.

Pričala im je kako je došla na ideju rada na slikovnici i kako je sama slikovnica nastala u vrijeme kada je polazila treći razred.

Na satu je bilo vrlo zabavno, a prvaci su s velikim zanimanjem slušali Mirtinu priču i izlaganje.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]