NASLOVNICA / Novosti / Moja prva slikovnica

Moja prva slikovnica

28. veljače 2011.

Danas, 28. veljače 2011., učenike prvih razreda posjetila je učenica Mirta Kožar, u sklopu rada na projektu pod naslovom Moja prva slikovnica.

Mirta je učenica 5. c razreda naše škole, a učenike prvih razreda posjetila je kako bi im pročitala svoju slikovnicu Veselo dvorište.

Pričala im je kako je došla na ideju rada na slikovnici i kako je sama slikovnica nastala u vrijeme kada je polazila treći razred.

Na satu je bilo vrlo zabavno, a prvaci su s velikim zanimanjem slušali Mirtinu priču i izlaganje.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]