Danas, 28. veljače 2011., učenike prvih razreda posjetila je učenica Mirta Kožar, u sklopu rada na projektu pod naslovom Moja prva slikovnica.
Mirta je učenica 5. c razreda naše škole, a učenike prvih razreda posjetila je kako bi im pročitala svoju slikovnicu Veselo dvorište.
Pričala im je kako je došla na ideju rada na slikovnici i kako je sama slikovnica nastala u vrijeme kada je polazila treći razred.
Na satu je bilo vrlo zabavno, a prvaci su s velikim zanimanjem slušali Mirtinu priču i izlaganje.
10. lipnja 2026.
10. lipnja 2026. godine u Odjelima za učenike s teškoćama održana je podjela priznanja i nagrada učenicima Odjela koji su […]
10. lipnja 2026.
U utorak, 9. lipnja 2026. godine, učenici osmih razreda naše škole (8.a, 8.b, 8.c i 8.d) u pratnji svojih razrednika […]