NASLOVNICA / Novosti / Modelarstvo na satu tehničke kulture

Modelarstvo na satu tehničke kulture

27. ožujka 2017.

U ožujku su svi učenici viših razreda uključeni u „Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina“ na način da svaki učenik izradi od šperploče zadani oblik deve ili peveca na Unimat pilama.

U nastavku vijesti pogledajte video s radionica.

Iste će izrezane oblike vrijedne ruke učenika nižih razreda ukrasiti bojanjem i time će se dobiti originalni suvenir, a ovakvim načinom rada učenici steći nova znanja i vještine.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]