NASLOVNICA / Novosti / Mladi košarkaši i polaznici Sportske igraonice dobili majice

Mladi košarkaši i polaznici Sportske igraonice dobili majice

Autor:

10. prosinca 2017.

Naši učenici, članovi Košarkaškog kluba Mladost Đurđevac, zahvaljujući sponzorima i klubu, u utorak 5. prosinca 2017. dobili su majice za trening sa vlastitim prezimenom. Klub je osigurao sredstva za majice koje su dobili polaznici Sportske igraonice KK Mladost Đurđevac.

Naši su učenici, članovi Košarkaškog kluba Mladost Đurđevac, zahvaljujući sponzorima i klubu, u utorak 5. prosinca 2017. dobili majice za trening sa vlastitim prezimenom. Majice su i svojevrsna reklama našega košarkaškoga kluba, ali i zahvala sponzorima koji su novčanim donacijama pomogli rad kluba. Zahvaljujemo tvrtki Kop Trade Electronic Đurđevac te Zlatarni Kletuš na donacijama koje su pomogle da svi članovi košarkaškoga kluba dobiju majice. Klub je osigurao sredstva za majice koje su dobili polaznici Sportske igraonice KK Mladost Đurđevac.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content