NASLOVNICA / Novosti / Mladi košarkaši i polaznici Sportske igraonice dobili majice

Mladi košarkaši i polaznici Sportske igraonice dobili majice

Autor:

10. prosinca 2017.

Naši učenici, članovi Košarkaškog kluba Mladost Đurđevac, zahvaljujući sponzorima i klubu, u utorak 5. prosinca 2017. dobili su majice za trening sa vlastitim prezimenom. Klub je osigurao sredstva za majice koje su dobili polaznici Sportske igraonice KK Mladost Đurđevac.

Naši su učenici, članovi Košarkaškog kluba Mladost Đurđevac, zahvaljujući sponzorima i klubu, u utorak 5. prosinca 2017. dobili majice za trening sa vlastitim prezimenom. Majice su i svojevrsna reklama našega košarkaškoga kluba, ali i zahvala sponzorima koji su novčanim donacijama pomogli rad kluba. Zahvaljujemo tvrtki Kop Trade Electronic Đurđevac te Zlatarni Kletuš na donacijama koje su pomogle da svi članovi košarkaškoga kluba dobiju majice. Klub je osigurao sredstva za majice koje su dobili polaznici Sportske igraonice KK Mladost Đurđevac.

Ostale obavijesti

01. veljače 2023.

KAJ SO JELI NAŠI STARI?

U Odjelima za učenike s teškoćama u razvoju, dana 31.1. 2023. održana je prva u nizu kuharska radionica. Nakon kraćeg […]

01. veljače 2023.

Priprema djece za upis u prvi razred

U protekla dva tjedna stručni suradnici škole (psihologinja, logopedinja i pedagog) te ravnatelj škole kroz različite aktivnosti upoznali su buduće […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content