NASLOVNICA / Novosti / Mjesec hrvatske knjige

Mjesec hrvatske knjige

10. studenoga 2018.

U petak, 9. studenoga 2018. godine, učenici produženog boravka sa svojom učiteljicom Jelenom Prelec obilježili su Mjesec hrvatske knjige druženjem u prostorijama školske knjižnice. Učenici su, uz pomoć knjižničarke Nataše Švaco, upoznati sa radom, raznolikim sadržajima i mogućnostima školske knjižnice, načinom posudbe knjiga te kako pravilno listati i čitati knjige.

Učenici su prošetali privremenim prostorijama naše školske knjižnice i kroz razgovor su zaključili da čitanjem bogate svoj rječnik, razvijaju maštu i kreativnost, stječu nova znanja i iskustva te zanimljivo i korisno provode slobodno vrijeme. Knjižničarka Nataša je učenicima pročitala veselu i zanimljivu priču Školska torba Sonje Zubović. Nakon priče slijedila je ilustracija straničnika, na temu Moja školska torba, koje će učenici koristiti prilikom čitanja knjiga.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]