NASLOVNICA / Novosti / MJESEC HRVATSKE KNJIGE 15. 10. 2014. - 15. 11. 2014.

MJESEC HRVATSKE KNJIGE 15. 10. 2014. – 15. 11. 2014.

27. listopada 2014.

Dana 22. 10. 2014. povodom Mjeseca hrvatske knjige, održan je književni susret sa Željkom Horvat-Vukelja za učenike 1. i 2. razreda.

Na sam Međunarodni dan školskih knjižnica u OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac upriličene su dvije susret-radionice s učenicima 1. i 2. razreda, a u organizaciji Školske knjige. Djeca i učitelji bili su oduševljeni i dogovorili su s književnicom ponovni susret. Dio vesele atmosfere vidite na fotografijama. Pjevalo se i sviralo, pogađale su se zagonetke, pričale su se slikopriče, razgovaralo se na francuskom i engleskom, izvodili su se kratki igrokazi s lutkicama…Unatoč kišnom danu mališani, učitelji i književnica dobro su se zabavili.

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]