NASLOVNICA / Produženi boravak / „MISLI NA SEBE – ČITAJ!“  - 2. i 4.c produženog boravka

„MISLI NA SEBE – ČITAJ!“  – 2. i 4.c produženog boravka

Autor: Lidija Tuba

18. studenoga 2022.

Učenici produženog boravka zajedno sa svojom učiteljicom tijekom Mjeseca hrvatske knjige provodili su aktivnost „Stopić – čitamo!“. U toj aktivnosti odvajali su svaki dan dvadesetak minuta za čitanje poglavlja knjiga te razgovor o pročitanom. Osim toga, izrađivali su i vlastite straničnike kao i origami straničnike. Pomoću grančica, lišća i papira izradili su svoje čarobne štapiće kojima će začarati svu djecu da čim više čitaju.

Kraj Mjeseca čitanja hrvatskih knjiga te Dan hrvatskih knjižnica obilježili su odlaskom u Gradsku knjižnicu Đurđevac. U Gradskoj knjižnici su s knjižničarkom Katarinom Pavlović razgovarali o svojim najdražim bajkama. Knjižničarka Katarina provela je aktivnost s učenicima u kojoj ih je provela kroz najpoznatije bajke, a nakon toga su svi zajedno ponovili bonton ponašanja u knjižnici. Učenici su imali priliku postaviti pitanja knjižničarki te vidjeti najmanje i najveće slikovnice u Gradskoj knjižnici.

Začarani pozdrav šalju učenici produženog boravka i učiteljica Lidija Tuba!

Ostale obavijesti

26. ožujka 2024.

Uskrsna radionica u Udruzi Mali princ

Učenici produženog boravka četvrtih razreda posjetili su članove Udruge Mali princ. Posjet je bio osmišljen kao radionica povodom nadolazećeg blagdana […]

12. ožujka 2024.

Velikani hrvatske prošlosti – pohvaljen rad Gabriela Šireca

Osnovna škola Grigora Viteza iz Zagreba i vrtić Iskrica u Zagrebu organizirali su natječaj „Velikani hrvatske prošlosti“. Osmu godinu za […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content