NASLOVNICA / Novosti / Misa zahvalnica za proteklu nastavnu godinu

Misa zahvalnica za proteklu nastavnu godinu

Autor: Branko Maznik

10. lipnja 2019.

U nedjelju 9. lipnja 2019. godine proslavili smo misu zahvalnicu za proteklu nastavnu i vjeronaučnu godinu.

Zahvalili smo Bogu za sva dobročinstva u protekloj nastavnoj godini, za uspješne trenutke kojima smo se veselili, ali i za one manje uspješne koji su nas tjerali da budemo bolji i da se više trudimo, za sadašnje i prošle učitelje, za ravnatelja i njegove pomoćnike. U misi zahvalnici su sudjelovali učenici, učiteljica Ivana koja je bila predstavnica učitelja, otac Igor i majka Martina koji su bili predstavnici roditelja. Svi zajedno smo se trudili da nam ova nastavna godina prođe što uspješnije i da budemo ponosni jedni na druge. Hvala i svim učenicima koji su tijekom godine pohađali dječji crkveni zbor i uveseljavali svako euharistijsko slavlje. Isto su napravili i na misi zahvalnici i tako učinili ponosnima svoje voditeljice zbora, tete Mariju i Marinu.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]