NASLOVNICA / Novosti / Meteorološka kućica donacija DHMZ-a

Meteorološka kućica donacija DHMZ-a

Autor:

12. studenoga 2015.

10.studenoga 2015.  u  školu je stigla donacija DHMZ-a meteorološka kućica koja će biti  opremljena i postavljenja u školskom dvorištu. Najveće zasluge za tu donaciju pripadaju našem sugrađaninu gospodinu Antoniu Stanešiću kao zaposleniku DHMZ-a koji je ujedno i naš suradnik u realizaciju projekta Meteorološka kućica.

Kućica će biti renovirana i opremljena potrebnim instrumentima te će služiti za edukaciju naših učenika predmetne i razredne nastave. Dio instrumenata već smo dobili od DHMZ-a, a obećali su nam donirati još instrumenata tako da ćemo postupno kompletirati sve potrebne instrumente. Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli u realizaciji ovog projekta, a naročito Antoniu.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2023.

Karlu Saboliću uručena diploma za 22. Bijenalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa, Japan

Hrvatski školski muzej organizirao je svečanu dodjelu diploma autorima nagrađenih radova na 22. Bijenalnoj međunarodnoj izložbi dječje umjetnosti Kanagawa, Japan pozvavši nagrađenog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content