NASLOVNICA / Novosti / Meteorološka kućica donacija DHMZ-a

Meteorološka kućica donacija DHMZ-a

Autor:

12. studenoga 2015.

10.studenoga 2015.  u  školu je stigla donacija DHMZ-a meteorološka kućica koja će biti  opremljena i postavljenja u školskom dvorištu. Najveće zasluge za tu donaciju pripadaju našem sugrađaninu gospodinu Antoniu Stanešiću kao zaposleniku DHMZ-a koji je ujedno i naš suradnik u realizaciju projekta Meteorološka kućica.

Kućica će biti renovirana i opremljena potrebnim instrumentima te će služiti za edukaciju naših učenika predmetne i razredne nastave. Dio instrumenata već smo dobili od DHMZ-a, a obećali su nam donirati još instrumenata tako da ćemo postupno kompletirati sve potrebne instrumente. Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli u realizaciji ovog projekta, a naročito Antoniu.

Ostale obavijesti

20. svibnja 2022.

Završeno državno Natjecanje iz astronomije u našoj školi

Prigodnim kratkim programom, dodjelom zahvalnica svim sudionicima ovogodišnjeg državnog Natjecanja iz astronomije i proglašenjem najuspješnijih mladih astronoma u Hrvatskoj u […]

20. svibnja 2022.

Videosnimka otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije

Na dolje navedenoj poveznici možete pogledati videosnimku otvorenja državnog Natjecanja iz astronomije u OŠ Đurđevac https://youtu.be/KmGbSK4YDRo Ovim putem čestitamo svim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content