NASLOVNICA / Novosti / Meteorološka kućica donacija DHMZ-a

Meteorološka kućica donacija DHMZ-a

Autor:

12. studenoga 2015.

10.studenoga 2015.  u  školu je stigla donacija DHMZ-a meteorološka kućica koja će biti  opremljena i postavljenja u školskom dvorištu. Najveće zasluge za tu donaciju pripadaju našem sugrađaninu gospodinu Antoniu Stanešiću kao zaposleniku DHMZ-a koji je ujedno i naš suradnik u realizaciju projekta Meteorološka kućica.

Kućica će biti renovirana i opremljena potrebnim instrumentima te će služiti za edukaciju naših učenika predmetne i razredne nastave. Dio instrumenata već smo dobili od DHMZ-a, a obećali su nam donirati još instrumenata tako da ćemo postupno kompletirati sve potrebne instrumente. Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli u realizaciji ovog projekta, a naročito Antoniu.

Ostale obavijesti

04. prosinca 2022.

Regionalno natjecanje Sudoku prvenstva

Dana 26. studenog 2022., učenici Ana Zlatec i Daniel Jadanec sudjelovali su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

03. prosinca 2022.

Večer matematike 2022.

U srijedu 30.11.2022. i u četvrtak 1.12.2022. u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content