NASLOVNICA / Novosti / Međužupanijsko natjecanje ekipa podmlatka i mladeži Crvenog križa

Međužupanijsko natjecanje ekipa podmlatka i mladeži Crvenog križa

13. travnja 2013.

Međužupanijsko natjecanje ekipa podmlatka i mladeži Crvenog križa održano je u Križevcima 13.4.2013. godine.

Ekipa naše škole osvojila je treće mjesto!

U ekipi su bili slijedeći učenici:

Anita Lukanec – 8.a

Ana Ređep – 8.a

Paula Lacković – 8.a

Romana Grgičin – 8.a

Lana Lenardić – 8.d

– rezervni član Viktorija Bulin – 8.d

Njihova voditeljica je učiteljica Vesna Šijak.

Sudjelovalo je 5 ekipa iz Koprivničko- križevačke i Bjelovarsko-bilogorske županije u konkurenciji osnovnih škola i 5 ekipa u konkurenciji srednjih škola. Ekipe su se natjecale u znanju iz teorije Crvenog križa i praktičnom dijelu pružanja prve pomoći unesrećenim osobama.

Čestitamo na uspjehu!

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]