NASLOVNICA / Novosti / Međužupanijski stručni skup pedagoga

Međužupanijski stručni skup pedagoga

Autor: Nikola Vuković

28. ožujka 2017.

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje i naše škole u ponedjeljak, 27.ožujka 2017.godine održan je cjelodnevni stručni skup za pedagoge Koprivničko-križevačke i Bjelovarsko-bilogorske županije.

Tema stručnog skupa: Pedagoška dokumentacija i evidencija u radu stručnog suradnika pedagoga.

Predavači:

dr.sc. Ante Kolak: Odnosi među učenicima i njihov status u razrednoj hijerarhiji

Biljana Manin, prof.: Pedagoška dokumentacija

Senka Soldat, prof.: Razlika između stručno-pedagoškog nadzora i savjetovanja

Katarina Posavec, prof.: Napredovanje u zvanje

Nikola Vuković, prof.: Kompetencije i nove uloge pedagoga u kurikulumskim promjenama škole

Rad se odvijao kroz predavanja i radionice.

Na kraju su sudionici stručnog skupa posjetili Interpretacijski centar Picokijade gdje ih je ravnateljica Gradskog Muzeja,  gđa. Edita Janković Hapavel upoznala s radom Gradskog muzeja i postavom novootvorenog Interpretacijskog centra.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]