NASLOVNICA / Novosti / MEĐUŠKOLSKO EKOLOŠKO PRIJATELJSTVO

MEĐUŠKOLSKO EKOLOŠKO PRIJATELJSTVO

Autor: Martina Lovrak Ivanov

08. travnja 2014.

U ponedjeljak 01. 04. 2014. godine, članovi ekološke družine naše škole i Osnovne škole Ivan Lacković Croata  imali su radionicu sa predavanjem u školi u Kalinovcu.

Cilj ovog susreta je bio upozati vrijednost ljekovitog bilja te upoznavanje učenika kako bi na sljedećem susretu mogli bolje surađivati u zahtjevnijim radionicama. Učenici su ovaj puta upoznali ružmarin kao začinsku biljku, pakirali ga u ambalažu te ponijeli kući za vlastitu upotrebu.

Naši učenici su se tamo upoznali sa projektima koji se provode, načinom korištenja školskog kompostera te saznali neke nove podatke o životinjama o kojima se tamošnji učenici brinu u biološkom kabinetu.

Nakon dvosatnog druženja dogovorili smo susret u Đurđevcu za mjesec dana.

Martina Lovrak Ivanov

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]