NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinsko natjecanje u nogometu za dječake

Međuopćinsko natjecanje u nogometu za dječake

Autor: Ivan Đuroci

02. veljače 2017.

U ponedjeljak 30. siječnja u velikoj sportskoj dvorani OŠ Franje Viktora Šignjara u Virju održano je Međuopćinsko natjecanje u nogometu za dječake. U natjecanju je sudjelovalo sedam škola: OŠ Kloštar Podravski, OŠ Gola, OŠ prof. F. V. Šignjara, Virje, OŠ Ivan Lacković Croata, Kalinovac, OŠ Molve, OŠ Ferdinandovac i naša škola, OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac. U finalu su se natjecale OŠ iz Đurđevca i OŠ iz Gole, a pobijedili su naši mladi nogometaši OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac te se tako plasirani na županijsko natjecanje.

Ostale obavijesti

15. travnja 2024.

Kviz znanja povodom Noći knjige

Povodom ovogodišnje Noći knjige organiziramo školski kviz znanja! Tom prigodom organizirana je i prigodna prodaja otpisanih knjiga po simboličnim cijenama. […]

12. travnja 2024.

Natječaj “Podravina u stihovima”

Objavljujemo 11. Natječaj “Podravina u stihovima” za mlade pjesnike u kojem sudjeluju učenici viših razreda. Svi učenici pišu pjesme na […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content