NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinsko natjecanje u nogometu za dječake

Međuopćinsko natjecanje u nogometu za dječake

02. veljače 2017.

U ponedjeljak 30. siječnja u velikoj sportskoj dvorani OŠ Franje Viktora Šignjara u Virju održano je Međuopćinsko natjecanje u nogometu za dječake. U natjecanju je sudjelovalo sedam škola: OŠ Kloštar Podravski, OŠ Gola, OŠ prof. F. V. Šignjara, Virje, OŠ Ivan Lacković Croata, Kalinovac, OŠ Molve, OŠ Ferdinandovac i naša škola, OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac. U finalu su se natjecale OŠ iz Đurđevca i OŠ iz Gole, a pobijedili su naši mladi nogometaši OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac te se tako plasirani na županijsko natjecanje.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]