NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Autor:

09. veljače 2017.

U četvrtak, 9. veljače 2017. u sportskoj dvorani Osnovne škole Molve održano je međuopćinsko natjecanje iz košarke za djevojčice i dječake.

U četvrtak, 9. veljače 2017. u sportskoj dvorani Osnovne škole Molve održano je međuopćinsko natjecanje iz košarke za djevojčice i dječake. Našu školu predstavljala je ekipa dječaka u sastavu: Andrija Hrženjak, Dominik Odobašić, Ivan Vinković, Petar Rogoz, Luka Tomrlin, Lovro Krešić, Antun Marić, Domagoj Husnjak, Anđelko Lončarić, Karlo Zovko, Marko Domović i Josip Jurčević.U izrazito zanimljivim susretima poraženi su od ekipe OŠ Molve te su pobijedili ekipu OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje. Detalje iz svih utakmica možete vidjeti u biltenu kojeg je priredila ekipa domaćina. Čestitke našoj ekipi na borbi i ostvarenom uspjehu!

Ostale obavijesti

06. listopada 2022.

Grad Đurđevac razveselio učenike predstavom povodom obilježavanja Dječjeg tjedna

U obilježavanje Dječjeg tjedna uključio se i Grad Đurđevac tako da je za sve učenike razredne nastave organizirao predstavu Stepenicama […]

05. listopada 2022.

Učitelj Nikola Mihočka dobitnik je Godišnje nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima, Povjerenstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content