NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Autor:

09. veljače 2017.

U četvrtak, 9. veljače 2017. u sportskoj dvorani Osnovne škole Molve održano je međuopćinsko natjecanje iz košarke za djevojčice i dječake.

U četvrtak, 9. veljače 2017. u sportskoj dvorani Osnovne škole Molve održano je međuopćinsko natjecanje iz košarke za djevojčice i dječake. Našu školu predstavljala je ekipa dječaka u sastavu: Andrija Hrženjak, Dominik Odobašić, Ivan Vinković, Petar Rogoz, Luka Tomrlin, Lovro Krešić, Antun Marić, Domagoj Husnjak, Anđelko Lončarić, Karlo Zovko, Marko Domović i Josip Jurčević.U izrazito zanimljivim susretima poraženi su od ekipe OŠ Molve te su pobijedili ekipu OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje. Detalje iz svih utakmica možete vidjeti u biltenu kojeg je priredila ekipa domaćina. Čestitke našoj ekipi na borbi i ostvarenom uspjehu!

Ostale obavijesti

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content