NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Autor:

09. veljače 2017.

U četvrtak, 9. veljače 2017. u sportskoj dvorani Osnovne škole Molve održano je međuopćinsko natjecanje iz košarke za djevojčice i dječake.

U četvrtak, 9. veljače 2017. u sportskoj dvorani Osnovne škole Molve održano je međuopćinsko natjecanje iz košarke za djevojčice i dječake. Našu školu predstavljala je ekipa dječaka u sastavu: Andrija Hrženjak, Dominik Odobašić, Ivan Vinković, Petar Rogoz, Luka Tomrlin, Lovro Krešić, Antun Marić, Domagoj Husnjak, Anđelko Lončarić, Karlo Zovko, Marko Domović i Josip Jurčević.U izrazito zanimljivim susretima poraženi su od ekipe OŠ Molve te su pobijedili ekipu OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje. Detalje iz svih utakmica možete vidjeti u biltenu kojeg je priredila ekipa domaćina. Čestitke našoj ekipi na borbi i ostvarenom uspjehu!

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content