NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake

Autor:

06. veljače 2018.

Danas, 6. veljače 2018., u sportskoj dvorani naše škole održano je Međuopćinsko natjecanje u košarci za dječake. Sudjelovale su ekipe OŠ Molve, OŠ F. V. Šignjara Virje i domaćini, dječaci OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac.

U prvoj, dramatičnoj utakmici košarkaši naše škole pobijedili su košarkaše Virja rezultatom 41 – 36 ((10:9, 6:9, 8:10, 17:8). Drugu su utakmicu odigrali košarkaši Virja i Molvi. Slavili su virovski košarkaši rezultatom 44 – 27 (15:5, 9:3, 11:7, 12:9). Posljednju su utakmicu odigrali košarkaši Đurđevca i Molvi. I ovaj su puta slavili košarkaši naše škole rezultatom 42 – 19 (15:2, 14:6, 9:5, 4:6) i time se kvalificirali za nastup na županijskom natjecanju u košarci za dječake. Za domaćine, OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac nastupili su: Koprolčec, Tomrlin, Rogoz, Carek, Stanešić, Zovko, Hrženjak, Erdec, Josipović, Fišer, Jurkas i Marić. Osnovnu školu Molve predstavljali su: Fusić, Lončar, Kokša , Piskor, Matovina, Vindić, Kiš, Vincek, Ivančan, Vindić D. i Žufika. Mladi košarkaši iz Virja nastupili su u sastavu: Šklebar, Sočec, Hrženjak, Ormanec, Baranašić, Pandur, Šoš, Benkek, Topolčić, Koščić i Cestar.

Čestitamo košarkašima naše škole na izvrsnoj igri i dvjema pobjedama.

                                                                                              učitelj Ivan Đuroci

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content