NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinski LiDraNo

Međuopćinski LiDraNo

29. siječnja 2018.

Međuopćinski susret LiDraNo 2018. održan je u Virju 25. siječnja.

U kategoriji Skupnih scenskih nastupa našu su školu predstavljali učenici 2.d razreda Patricija Balog, Lovro Jerbić, Fran Jurić, Nikola Marić, Matija Mihočka, Katja Patačko, Niko Pregiban, MiaRobotić i  Paola Šestak s predstavom Maca Papučarica. Ova je predstava predložena za županijski susret LiDraNo koji će se održati u Križevcima. Njihova je mentorica učiteljica Marijana Kralj.U kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa školu je predstavljao učenik 8.b  razreda Niko Fusić monologom Bio sam pas i opet sam.Njegova je mentorica učiteljica Danijela SunaraJozek. U kategoriji literarnih radova školu su predstavljale Klara Vukres i Laura Zvonar, učenice 7.a razreda. U kategoriji novinarskih radova sa svojim su radovima sudjelovale Alenka Ščerbek i Lucija Smes, učenice 8. a razreda, a njihov je mentor Vjekoslav Čordašev.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.