NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinski kros za dječake i djevojčice u Boriku

Međuopćinski kros za dječake i djevojčice u Boriku

28. ožujka 2018.

Danas, 28. ožujka 2018., održano je Međuopćinsko natjecanje Školskih sportskih društava u krosu. Ekipa djevojčica naše škole nastupila je u sastavu Antonija Pavlović, Tihana Kožar, Ema Patačko i Korina Fuček, a dječaci naše škole u sastavu David Kopričanec, Ivan Tomica, Erik Milošević i Marin Stanešić.

Nastupili su dječaci i djevojčice iz naše škole pod vodstvom učitelja tjelesne i zdravstvene kulture Lidije Ormanec i Ivana Đurocija, OŠ Gola iz Gole pod vodstvom učiteljice tjelesne kulture Sanje Šandrovčan te učenice i učenici OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja pod vodstvom njihova učitelja Marka Blažekovića. Ekipa djevojčica naše škole nastupila je u sastavu Antonija Pavlović, Tihana Kožar, Ema Patačko i Korina Fuček. Dječaci naše škole nastupili su u sastavu David Kopričanec, Ivan Tomica, Erik Milošević i Marin Stanešić. Ukupnu pobjedu i plasman na županijsko natjecanje i u kategoriji djevojčica i u kategoriji dječaka osvojila je ekipa OŠ prof. Franje Viktora Šignjara iz Virja. Ekipa naše škole osvojila je drugo mjesto u obje kategorije, a učenici iz Gole treće mjesto.

Posebne pohvale idu našoj učenici Tihani Kožar koja je osvojila prvo mjesto u utrci djevojčica te Ivanu Tomici koji je osvojio drugo mjesto u utrci dječaka.

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.