NASLOVNICA / Natjecanja / Međuopćinski kros za dječake i djevojčice osnovnih škola u Boriku

Međuopćinski kros za dječake i djevojčice osnovnih škola u Boriku

Autor: Ivan Đuroci

19. listopada 2022.

Danas, 18. listopada 2022., održano je Međuopćinsko natjecanje Školskih sportskih društava u krosu. Sudionici krosa okupili su se u Hostelu Borik gdje su doručkovali i pripremili se za natjecanje. Nastupili su dječaci i djevojčice iz naše škole pod vodstvom učitelja tjelesne i zdravstvene kulture Lidije Martinčić i Ivana Đurocija i OŠ Gola iz Gole pod vodstvom učiteljice tjelesne kulture Sanje Šandrovčan. Ekipa djevojčica naše škole nastupila je u sastavu Mia Robotić, Lana Ređep, Ana Lenardić i Lucija Petrović. Dječaci naše škole nastupili su u sastavu Luka Slamić, Dominik Paro, Toma Ferderber, Petar Ferderber. Ukupnu pobjedu i plasman na županijsko natjecanje i u kategoriji djevojčica i u kategoriji dječaka osvojila je ekipa OŠ Đurđevac.

Međuopćinsko – Kros – 2022. – Đurđevac

Ostala Natjecanja

24. prosinca 2022.

Školsko natjecanje u plesu

Ove godine po prvi puta 22. prosinca učitelji tjelesne i zdravstvene kulture Ivan Đuroci i Lidija Martinčić organizirali su školsko […]

19. prosinca 2022.

Školsko natjecanje “Čitanjem do zvijezda”

Ove godine kreće 14. sezona natjecanja u znanju i kreativnosti “Čitanjem do zvijezda”, a čitaju se knjige: Na školskom natjecanju […]

sva Natjecanja

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content