NASLOVNICA / Natjecanja / Međuopćinski kros za dječake i djevojčice osnovnih škola u Boriku

Međuopćinski kros za dječake i djevojčice osnovnih škola u Boriku

Autor: Ivan Đuroci

19. listopada 2022.

Danas, 18. listopada 2022., održano je Međuopćinsko natjecanje Školskih sportskih društava u krosu. Sudionici krosa okupili su se u Hostelu Borik gdje su doručkovali i pripremili se za natjecanje. Nastupili su dječaci i djevojčice iz naše škole pod vodstvom učitelja tjelesne i zdravstvene kulture Lidije Martinčić i Ivana Đurocija i OŠ Gola iz Gole pod vodstvom učiteljice tjelesne kulture Sanje Šandrovčan. Ekipa djevojčica naše škole nastupila je u sastavu Mia Robotić, Lana Ređep, Ana Lenardić i Lucija Petrović. Dječaci naše škole nastupili su u sastavu Luka Slamić, Dominik Paro, Toma Ferderber, Petar Ferderber. Ukupnu pobjedu i plasman na županijsko natjecanje i u kategoriji djevojčica i u kategoriji dječaka osvojila je ekipa OŠ Đurđevac.

Međuopćinsko – Kros – 2022. – Đurđevac

Ostala Natjecanja

18. svibnja 2024.

Natjecanje u krasnoslovu

Na 11. Natječaju Podravina u stihovima u finale je prošlo 29. autorskih recitala učenika od 5. do 8. r. Učenici […]

16. svibnja 2024.

Podravina u stihovima

U petak 17. svibnja u 17:30 u Domu kulture održat će se priredba Podravina u stihovima povodom veličanja pjesništva, kreativnog pisanja i javnog nastupa učenika. Ovom javnom priredbom i natjecanjem u […]

sva Natjecanja

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas

Saznajte više informacija o isplatama

iTransparentnost

Skip to content