NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinska smotra LiDraNo-a

Međuopćinska smotra LiDraNo-a

Autor:

31. siječnja 2012.

U ponedjeljak, 30.1. 2012. godine u Domu kulture u Đurđevcu održana je Međuopćinska smotra Lidrana.

Ovogodišnji organizator Lidrana bila je Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva.

Na Lidranu je sudjelovala i Osnovna škola Grgura Karlovčana iz Đurđevca sa zapaženim rezultatima.

U kategoriji literarnih radova Petar Patačko, učenik 7.b razreda, uz mentorstvo, učitelja Josipa Kosnice osvojio je drugo mjesto djelom „Moja autobiografija“. U kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva  prvo mjesto osvojili su učenici 4.b razreda igrokazom „Podravski mačak u čizmama“. Učenike je pripremala učiteljica Marijana Kralj. U kategoriji pojedinačnih nastupa treće mjesto osvojila je Angelika Marija Pejić, učenica 4.b razreda. Angelika je izvodila monolog Sanje Pilić. Nju je također pripremala učiteljica Marijana Kralj. U kategoriji filmskih radova prvo mjesto osvojili su učenici 7.a razreda. Predstavili su se zanimljivim i poučnim  dokumentarnim  filmom „Hrvatska kuna“. Njihov voditelj je učitelj Nikola Mihočka

Napisala učiteljica Ivana Topolčić.

Ostale obavijesti

03. prosinca 2022.

Večer matematike 2022.

U srijedu 30.11.2022. i u četvrtak 1.12.2022. u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i […]

30. studenoga 2022.

Predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji

Na roditeljskom sastanku održanom 29.11.2022. predstavljene su dvije pristigle ponude za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content