NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinska smotra LiDraNo-a

Međuopćinska smotra LiDraNo-a

Autor:

31. siječnja 2012.

U ponedjeljak, 30.1. 2012. godine u Domu kulture u Đurđevcu održana je Međuopćinska smotra Lidrana.

Ovogodišnji organizator Lidrana bila je Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva.

Na Lidranu je sudjelovala i Osnovna škola Grgura Karlovčana iz Đurđevca sa zapaženim rezultatima.

U kategoriji literarnih radova Petar Patačko, učenik 7.b razreda, uz mentorstvo, učitelja Josipa Kosnice osvojio je drugo mjesto djelom „Moja autobiografija“. U kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva  prvo mjesto osvojili su učenici 4.b razreda igrokazom „Podravski mačak u čizmama“. Učenike je pripremala učiteljica Marijana Kralj. U kategoriji pojedinačnih nastupa treće mjesto osvojila je Angelika Marija Pejić, učenica 4.b razreda. Angelika je izvodila monolog Sanje Pilić. Nju je također pripremala učiteljica Marijana Kralj. U kategoriji filmskih radova prvo mjesto osvojili su učenici 7.a razreda. Predstavili su se zanimljivim i poučnim  dokumentarnim  filmom „Hrvatska kuna“. Njihov voditelj je učitelj Nikola Mihočka

Napisala učiteljica Ivana Topolčić.

Ostale obavijesti

28. lipnja 2022.

Projekt Bartimej

U sklopu projekta „Bartimej“ Odjele za učenike s teškoćama u razvoju su posjetili učenici gimnazija iz Zagreba, Varaždina, Čakovca i […]

28. lipnja 2022.

Radionica o znakovnom jeziku

Povjerenik za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije, velečasni Leonardo Šardi, je na inicijativu vjeroučiteljice Martine Rukavine […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content