NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinska smotra LiDraNo 2024.

Međuopćinska smotra LiDraNo 2024.

Autor: Maja Šalamon Nemet

07. veljače 2024.

Međuopćinska smotra LiDraNo 2024. održana je u utorak 6. veljače u organizaciji Osnovne škole „Prof. Blaž Mađer” Novigrad Podravski. Učenici naše škole predstavili su se u scenskom i literarnom izričaju. Stjepan Horvat, učenik 8.a razreda kazivao je pjesmu Enesa Kiševića: I ništa te kao ne boli, a učenica Jana Maranoić, 8. a razreda krasnoslovila je pjesmu Olje Savičević Ivančević: Zaljubljena u čitav svijet. Pjesmu pod naslovom Stara Drava napisala je Vita Flamaceta, učenica 7.a razreda dok je prozni tekst Moja mama napisao učenik 8.a razreda Martin Leščan. Na županijsku razinu sa svojim literarnim radom plasirao se učenik Martin Leščan.

Čestitamo svim učenicima i mentorima!

Ostale obavijesti

22. veljače 2024.

Jakov Ovnić na međunarodnom natjecanju osvojio drugu nagradu

U Novom Marofu je od 13. do 17. veljače 2024. održano Međunarodno natjecanje učenika osnovnih glazbenih škola “Mladi Padovec”. Jakov […]

19. veljače 2024.

Stručno usavršavanje učitelja i stručnih suradnika

Prvi dan drugog dijela zimskog odmora učenika u Osnovnoj školi Đurđevac bilo je radno za učitelje i stručne suradnike Osnovne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content