NASLOVNICA / Novosti / Međuopćinska smotra LiDraNo

Međuopćinska smotra LiDraNo

27. siječnja 2017.

U četvrtak, 26.1.2017. godine, održana je Međuopćinska smotra LiDraNo-a.

Smotra je održana u u Osnovnoj školi prof. Franje Viktora Šignjara Virje, a na njoj su nastupili i učenici naše škole sa zapaženim rezultatima.

Učenici naše škole nastupili su u svim kategorijama, a na županijsku smotru plasirali su se u dvije kategorije:

– dramsko scensko stvaralaštvo,

– radio-igre.

U kategoriji dramsko-scenskog stvaralaštva predstavili su se učenici 5.d  razreda s igrokazom "Palac gore za prijatelja". Nastupili su: Laura Kovačević, David Kuzmić, Jana Vinković, Ena Pleško, Matea Ščuka, Martin Miloš, Lucija Gucek, Antonija Međurečan i Tamara Šimunic, a pripremala ih je učiteljica Marijana Kralj.

U kategoriji radio-igre nastupili su učenici Tea Pleško (8.a), Anđelko Lončarić (8.a) i Lucija Smes (7.a) s radio-igrom "Ključić". Mentor im je učitelj Nikola Mihočka.

Županijska smotra održat će se 17. veljače 2017. godine u Gimnaziji dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac.

Čestitke našim predstavnicima i sretno na daljnjem natjecanju!

19. svibnja 2022.

Službeni rezultati Državnog natjecanja iz astronomije

Objavljujemo Bilten sa službenim rezultatima Državnog natjecanja iz astronomije.Čestitamo najuspješnijima!

19. svibnja 2022.

Dva zlata i bronca na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske

Učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju Đurđevac sudjelovali su na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske u […]