NASLOVNICA / Novosti / Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja - Dabar 2019

Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja – Dabar 2019

26. studenoga 2019.

Od 11. do 15. studenog 2019. godine održano je Međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja – Dabar 2019.

Na njemu su sudjelovali i učenici naše škole te su i ove godine ostvarili odlične rezultate!

Na natjecanju je nastupilo 24769 učenika iz 548 osnovnih i srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

Iz naše škole je devetero učenika ostvarilo plasman među 10% najuspješnijih u svojim kategorijama, a to su:

Ema Mikulić (2.c) – 12. mjesto u kategoriji Mikro Dabar s osvojenih 8 bodova

– Matija Mihočka (4.d) – 4. mjesto u kategoriji Mili Dabar s osvojenih 10 bodova

– Luka Vedriš (6.d) – 19. mjesto u kategoriji Kilo Dabar s osvojenih 7,33 boda

– Matija Grgičin (8.a) – 22. mjesto u kategoriji Mega Dabar s osvojenih 7 bodova

– Laura Kovačević (8.d) – 22. mjesto u kategoriji Mega Dabar s osvojenih 7 bodova

– Marta Ređep (8.a) – 22. mjesto u kategoriji Mega Dabar s osvojenih 7 bodova

– Matea Ščuka (8.d) – 22. mjesto u kategoriji Mega Dabar s osvojenih 7 bodova

– Alan Špoljarić (8.a) – 22. mjesto u kategoriji Mega Dabar s osvojenih 7 bodova

– Fran Vlahović (8.d) – 24. mjesto u kategoriji Mega Dabar s osvojenih 6,75 bodova

Čestitamo svim sudionicima natjecanja, a posebno onima koji su se plasirali među 10% najuspješnijih.

Organizator natjecanja za Hrvatsku je udruga "Suradnici u učenju", uz podršku Hrvatskog saveza informatičara, Visokog učilišta Algebra i CARNet-a. Pokrovitelj natjecanja je Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Voditelj projekta je učitelj Nikola Mihočka.

Više o "Dabru" možete pročitati na: http://ucitelji.hr/dabar/

10. lipnja 2021.

Pero naših učenika… Podravina kroz stihove

Uz Godinu čitanja 2021. nastavljamo s projektima poticanja čitanja i kreativnog izražavanja u našoj školi. U ova teška vremena kad […]

09. lipnja 2021.

Cijepljenje učenika COVID

Obavijest za roditelje učenika od šestog do osmog razreda.