NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni projekt Pjevaj, Sviraj, Pleši

Međunarodni projekt Pjevaj, Sviraj, Pleši

Autor: Kristina Benko - Markovica

23. lipnja 2022.

Učenici osmih razreda sudjelovali su u međunarodnom projektu Pjevaj, Sviraj, Pleši.

Cilj permanentnog međunarodnog, motivacijsko-edukacijsko-prezentacijskog projekta je rad i razmjena iskustava u glazbenim izazovima na gradskoj, međužupanijskoj, državnoj, međunarodnoj razini, s ciljem očuvanja i njegovanja glazbene kulture, tradicijske glazbe i kulturne baštine RH, u multimedijskom i multikulturalnom stvaralaštvu, glazbenoplesnim aktivnostima i edukacijama.

Učenici su u nastavno vrijeme tijekom 2. polugodišta učili podravski ples grizlicu te na taj način vježbali motoričke pokrete uz tradicijski glazbu. Nakon video snimanja po razredima, učiteljica Kristina Benko Markovica je objedinila snimke u jedan završi video uradak koji prezentiran na 4. međunarodnoj smotri.

Za svečani kraj nastavne godine učenici 8a, 8b, 8c i 8d razreda su ples grizlica izveli pred cijelom školom zadnji dan nastave. Video možete pogledati na sljedećem linku:

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content