NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan tolerancije

Međunarodni dan tolerancije

Autor:

17. studenoga 2018.

U petak, 16. studenoga, u prijepodnevnim smo satima obilježili Međunarodni dan tolerancije, dan koji nas podsjeća na poštovanje i uvažavanje drukčijih od nas . Nosioci programa bili su učenici četvrtih i sedmih razreda.

Nazočne je pozdravio pedagog Nikola Vuković, a u goste su nam stigli članovi Udruge Mali princ. Mudre misli Živimo zajedno, ali s razlikama predstavili su učenici 4.a razreda Leonarda Hrženjak i Filip Tomrlin. Učenici četvrtih razreda otpjevali su pjesmu pod nazivom Ja volim tebe uz glazbenu pratnju učiteljice Kristine Benko-Markovica. Pjesmu Dobar kao dijete krasnoslovili su učenici 4.b razreda Mihaela Oršuš i Dominik Mehkek. Igrokaz pod nazivom Kako je svijet izgubio boju izveli su učenici 7.a razreda. Zabavnu pjesmu mađioničara Joze Boze Čiribu-čiriba krasnoslovili su učenici 4.c razreda Gabrijela Bogdan, Rina Martinčić, Sara Martinčić i Borna Oršoš. Skladbu Petite Ecole de la Melodie na violini odsvirao je učenik 7.b razreda Đuro Bušić. Učenica 7.d razreda Matea Ščuka pročitala je pjesmu pod nazivom Tolerancija. Razredne plakate o toleranciji predstavile su učenice 7.b i 7.c razreda Tena Plemenčić, Nika Švaco, Patricia Fuček i Emilija Marić. Na samome kraju programa, učenica 7.d razreda Laura Kovačević pročitala je literarni rad 7. d razreda pod nazivom Tolerancija.

Ostale obavijesti

30. studenoga 2022.

Predstavljanje ponuda za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji

Na roditeljskom sastanku održanom 29.11.2022. predstavljene su dvije pristigle ponude za organizaciju višednevne terenske nastave sedmih razreda u Seget Donji. […]

30. studenoga 2022.

POSJET GRADSKOJ KNJIŽNICI

Učenici od 1. do 4. razreda Odjela za učenike s teškoćama posjetili su Gradsku knjižnicu Đurđevac. Ondje su im tete […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content