NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan tolerancije

Međunarodni dan tolerancije

Autor:

17. studenoga 2018.

U petak, 16. studenoga, u prijepodnevnim smo satima obilježili Međunarodni dan tolerancije, dan koji nas podsjeća na poštovanje i uvažavanje drukčijih od nas . Nosioci programa bili su učenici četvrtih i sedmih razreda.

Nazočne je pozdravio pedagog Nikola Vuković, a u goste su nam stigli članovi Udruge Mali princ. Mudre misli Živimo zajedno, ali s razlikama predstavili su učenici 4.a razreda Leonarda Hrženjak i Filip Tomrlin. Učenici četvrtih razreda otpjevali su pjesmu pod nazivom Ja volim tebe uz glazbenu pratnju učiteljice Kristine Benko-Markovica. Pjesmu Dobar kao dijete krasnoslovili su učenici 4.b razreda Mihaela Oršuš i Dominik Mehkek. Igrokaz pod nazivom Kako je svijet izgubio boju izveli su učenici 7.a razreda. Zabavnu pjesmu mađioničara Joze Boze Čiribu-čiriba krasnoslovili su učenici 4.c razreda Gabrijela Bogdan, Rina Martinčić, Sara Martinčić i Borna Oršoš. Skladbu Petite Ecole de la Melodie na violini odsvirao je učenik 7.b razreda Đuro Bušić. Učenica 7.d razreda Matea Ščuka pročitala je pjesmu pod nazivom Tolerancija. Razredne plakate o toleranciji predstavile su učenice 7.b i 7.c razreda Tena Plemenčić, Nika Švaco, Patricia Fuček i Emilija Marić. Na samome kraju programa, učenica 7.d razreda Laura Kovačević pročitala je literarni rad 7. d razreda pod nazivom Tolerancija.

Ostale obavijesti

05. srpnja 2021.

Svečana dodjela svjedodžbi osmašima i proglašenje učenika generacije

Danas je u velikoj dvorani naše škole održana skromna, no svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda. Okupljenim osmašima s nekoliko […]

05. srpnja 2021.

Preuzet paket za projekt Crvenog križa Sigurnije škole i vrtići

U našu školu stigle su torbe prve pomoći koje će biti podrška u projektu Crvenog križa koji je odobrilo Ministarstvo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content