NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor: Marija Dautanec Božić

09. prosinca 2016.

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom (8.12.), učiteljice odgojno-obrazovnih skupina Odjela za učenike s teškoćama u razvoju dogovorile su druženje svojih učenika i korisnika Udruge Mali princ.

Na početku smo pogledali 4 kratka animirana filma o tome kako je to biti osoba koja je u invalidskim kolicima, kako je to biti osoba oštećena vida, osoba oštećena sluha te koja su prava osoba s invaliditetom. Uslijedila je radionica kretanja s povezom i štapom između prepreka. Na kraju smo se svi zajedno družili uz sokove, grickalice, glazbu i ugodan razgovor.

Zahvaljujemo djelatnicima Udruge Mali princ na suradnji!

Ostale obavijesti

28. studenoga 2023.

“Ruksak pun kulture” u našoj školi – predstava Medo Bedo

Područne škole Budrovac, Čepelovac, Mičetinac, Sirova Katalena i ona za djecu s teškoćama u razvoju su u prošloj godini bile […]

27. studenoga 2023.

Helena Pintar i Franka Martinčić predstavljale našu školu na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva

Dana 25. studenoga 2023., učenice Helena Pintar i Franka Martinčić sudjelovale su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content