NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor: Marija Dautanec Božić

09. prosinca 2016.

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom (8.12.), učiteljice odgojno-obrazovnih skupina Odjela za učenike s teškoćama u razvoju dogovorile su druženje svojih učenika i korisnika Udruge Mali princ.

Na početku smo pogledali 4 kratka animirana filma o tome kako je to biti osoba koja je u invalidskim kolicima, kako je to biti osoba oštećena vida, osoba oštećena sluha te koja su prava osoba s invaliditetom. Uslijedila je radionica kretanja s povezom i štapom između prepreka. Na kraju smo se svi zajedno družili uz sokove, grickalice, glazbu i ugodan razgovor.

Zahvaljujemo djelatnicima Udruge Mali princ na suradnji!

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content