NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor:

09. prosinca 2016.

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana osoba s invaliditetom (8.12.), učiteljice odgojno-obrazovnih skupina Odjela za učenike s teškoćama u razvoju dogovorile su druženje svojih učenika i korisnika Udruge Mali princ.

Na početku smo pogledali 4 kratka animirana filma o tome kako je to biti osoba koja je u invalidskim kolicima, kako je to biti osoba oštećena vida, osoba oštećena sluha te koja su prava osoba s invaliditetom. Uslijedila je radionica kretanja s povezom i štapom između prepreka. Na kraju smo se svi zajedno družili uz sokove, grickalice, glazbu i ugodan razgovor.

Zahvaljujemo djelatnicima Udruge Mali princ na suradnji!

Ostale obavijesti

14. rujna 2021.

Odjeli za djecu s teškoćama u razvoju obilježili Hrvatski olimpijski dan

U petak, 13. rujna 2021., pred utvrdom Stari grad okupili su se učenici osnovne i srednje škole te vrtićevci u […]

14. rujna 2021.

Posjet ravnateljice Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke županije Marine Perice Odjelima za djecu s teškoćama u razvoju

Uoči Svjetskog dana prve pomoći Odjele za djecu s teškoćama u razvoju posjetila je ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Koprivničko-križevačke […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content