NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor:

06. prosinca 2017.

Uoči Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, dana 5.12. održana je zajednička radionica polaznika Dječjeg vrtića “Maslačak“, skupina Kockice i učenika s teškoćama u razvoju kombiniranog odjela  5. i 6. razreda. 

Tema zajedničke radionice bila je oblikovanje zvončića od gline. Voditeljice radionice bile su: Ines Bilas Popović, Danijela Seleš i Sanja Flajs-Vidaković. Polaznici vrtića upoznali su se sa učenicima, aktivnostima i radom u našoj školi. Ovaj susret je početak lijepe suradnje i malog-velikog prijateljstva.

Ostale obavijesti

28. rujna 2021.

Europski dan jezika u Gradskoj knjižnici Đurđevac

Povodom Europskog dana jezika koji se obilježava 26. rujna, jučer su učenici 7. a i 7. b razreda naše škole […]

27. rujna 2021.

Edukativni posjet Mađarskoj darovitih učenika naše škole

U Osnovnoj školi Đurđevac provodi se projekt pod nazivom „Encouraging and developing gifted kids for more advanced crossborder area” akronim […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content