NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor:

06. prosinca 2017.

Uoči Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, dana 5.12. održana je zajednička radionica polaznika Dječjeg vrtića “Maslačak“, skupina Kockice i učenika s teškoćama u razvoju kombiniranog odjela  5. i 6. razreda. 

Tema zajedničke radionice bila je oblikovanje zvončića od gline. Voditeljice radionice bile su: Ines Bilas Popović, Danijela Seleš i Sanja Flajs-Vidaković. Polaznici vrtića upoznali su se sa učenicima, aktivnostima i radom u našoj školi. Ovaj susret je početak lijepe suradnje i malog-velikog prijateljstva.

Ostale obavijesti

29. siječnja 2022.

Školsko natjecanje iz geografije

Danas je u našoj školi održano školsko natjecanje iz geografije. Natjecalo se 14 učenika petih, sedmih i osmih razreda pod […]

28. siječnja 2022.

Obavijest o nastavku rada

Poštovani roditelji i učenici, S obzirom na nešto povoljniju epidemiološku situaciju u našoj Školi u odnosu na prošli tjedan, obavještavamo […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content