NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor:

06. prosinca 2017.

Uoči Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, dana 5.12. održana je zajednička radionica polaznika Dječjeg vrtića “Maslačak“, skupina Kockice i učenika s teškoćama u razvoju kombiniranog odjela  5. i 6. razreda. 

Tema zajedničke radionice bila je oblikovanje zvončića od gline. Voditeljice radionice bile su: Ines Bilas Popović, Danijela Seleš i Sanja Flajs-Vidaković. Polaznici vrtića upoznali su se sa učenicima, aktivnostima i radom u našoj školi. Ovaj susret je početak lijepe suradnje i malog-velikog prijateljstva.

Ostale obavijesti

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi

Objava javnog poziva za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Đurđevac u […]

04. kolovoza 2022.

Javni poziv za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce

Objava javnog poziva za obavljanje poslova stručnog komunikacijskog posrednika/ce u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content