NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Međunarodni dan osoba s invaliditetom

Autor: Marija Dautanec Božić

06. prosinca 2017.

Uoči Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, dana 5.12. održana je zajednička radionica polaznika Dječjeg vrtića “Maslačak“, skupina Kockice i učenika s teškoćama u razvoju kombiniranog odjela  5. i 6. razreda. 

Tema zajedničke radionice bila je oblikovanje zvončića od gline. Voditeljice radionice bile su: Ines Bilas Popović, Danijela Seleš i Sanja Flajs-Vidaković. Polaznici vrtića upoznali su se sa učenicima, aktivnostima i radom u našoj školi. Ovaj susret je početak lijepe suradnje i malog-velikog prijateljstva.

Ostale obavijesti

25. ožujka 2023.

Debata u OŠ Molve

U petak, 24.3.2023. učenici naše škole Paola Šestak, Luka i Karlo Sabolić, Mia Robotić i Petra Čeko posjetili su – […]

23. ožujka 2023.

Proljeće pozdravlja i Mravlji lav

U utorak 21.3.2023. u sportskoj dvorani naše škole održana je priredba Pozdrav proljeću što je bila prilika da naša učenička […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content