NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan darivanja knjiga

Međunarodni dan darivanja knjiga

27. siječnja 2015.

Dana 14. veljače obilježava se Međunarodni dan darivanja knjiga pod geslom “Čitam, dam, sretan sam – svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj!“. Naša knjižnica uključila se u projekt.

U suradnji s Gradskom knjižnicom skupljene knjige poklonit ćemo pedijatrijskoj ordinaciji u Domu zdravlja Đurđevac. Dogovorena je i suradnja sa Centrom za socijalnu skrb.

Međunarodni dan darivanja knjiga je volonterski projekt kojim se djecu želi potaknuti na čitanje te se kod njih želi probuditi ljubav prema čitanju i darivanju. Učenik će svoju knjigu ili slikovnicu pokloniti drugom djetetu. Tom lijepom gestom pokazuje koliko je lijepo i važno pomagati.

Akcija traje od 26. siječnja do 14. velječe 2015. godine.

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]