NASLOVNICA / Novosti / Međunarodni dan darivanja knjiga

Međunarodni dan darivanja knjiga

27. siječnja 2015.

Dana 14. veljače obilježava se Međunarodni dan darivanja knjiga pod geslom “Čitam, dam, sretan sam – svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj!“. Naša knjižnica uključila se u projekt.

U suradnji s Gradskom knjižnicom skupljene knjige poklonit ćemo pedijatrijskoj ordinaciji u Domu zdravlja Đurđevac. Dogovorena je i suradnja sa Centrom za socijalnu skrb.

Međunarodni dan darivanja knjiga je volonterski projekt kojim se djecu želi potaknuti na čitanje te se kod njih želi probuditi ljubav prema čitanju i darivanju. Učenik će svoju knjigu ili slikovnicu pokloniti drugom djetetu. Tom lijepom gestom pokazuje koliko je lijepo i važno pomagati.

Akcija traje od 26. siječnja do 14. velječe 2015. godine.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]