NASLOVNICA / Novosti / Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Autor:

25. studenoga 2013.

Prema nastavnom planu i programu u knjižnici se provodi Knjižnično informacijsko obrazovanje po razredima. Dana 22. studenoga knjižničarka je održala nastavu u 4. d razredu na temu Put knjige od autora do čitatelja  i  Rječnici i pravopisi.

Nakon kratkog uvoda i prezentacije koju je održala knjižničarka, učenici su na drugom satu u grupnom radu ispunjavali nastavne listiće s primjenom naučenog znanja. Za domaću zadaću dobili su zadatke pronaći informacije u zadanim priručnicima, koje će tijekom cijelog tjedna istraživati u knjižnici. U petak na satu razrednika knjižničarka će provjeriti točnost njihovih informacija.

Ostale obavijesti

21. siječnja 2022.

„Dođi da te zagrlim!”

Međunarodni dan zagrljaja obilježavamo 21. siječnja. Grljenjem iskazujemo svoje emocije, a čak i čuvamo zdravlje. Kako bi obilježili ovaj dan, […]

20. siječnja 2022.

13. Državno natjecanje učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa

Dragi učenici, pozivamo vas da sudjelujete na 13. Državnom natjecanju učenika osnovnih škola u poznavanju prometnih propisa na Prometnoj Učilici. Natjecanje […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content