NASLOVNICA / Novosti / Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Autor:

25. studenoga 2013.

Prema nastavnom planu i programu u knjižnici se provodi Knjižnično informacijsko obrazovanje po razredima. Dana 22. studenoga knjižničarka je održala nastavu u 4. d razredu na temu Put knjige od autora do čitatelja  i  Rječnici i pravopisi.

Nakon kratkog uvoda i prezentacije koju je održala knjižničarka, učenici su na drugom satu u grupnom radu ispunjavali nastavne listiće s primjenom naučenog znanja. Za domaću zadaću dobili su zadatke pronaći informacije u zadanim priručnicima, koje će tijekom cijelog tjedna istraživati u knjižnici. U petak na satu razrednika knjižničarka će provjeriti točnost njihovih informacija.

Ostale obavijesti

01. srpnja 2022.

Uspjeh učenika na kraju nastavne godine

Na kraju nastavne godine uspjeh učenika naše škole je slijedeći: Ukupan broj učenika na kraju nastavne godine: 656 Redovni program: […]

01. srpnja 2022.

Maturalno putovanje 8. a razreda

Od 15. 6. do 19. 6. 2022. učenici 8. A razreda u pratnji svojeg razrednika Milana Kosa i učitelja Zorana […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content