NASLOVNICA / Novosti / Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Autor:

25. studenoga 2013.

Prema nastavnom planu i programu u knjižnici se provodi Knjižnično informacijsko obrazovanje po razredima. Dana 22. studenoga knjižničarka je održala nastavu u 4. d razredu na temu Put knjige od autora do čitatelja  i  Rječnici i pravopisi.

Nakon kratkog uvoda i prezentacije koju je održala knjižničarka, učenici su na drugom satu u grupnom radu ispunjavali nastavne listiće s primjenom naučenog znanja. Za domaću zadaću dobili su zadatke pronaći informacije u zadanim priručnicima, koje će tijekom cijelog tjedna istraživati u knjižnici. U petak na satu razrednika knjižničarka će provjeriti točnost njihovih informacija.

Ostale obavijesti

15. lipnja 2021.

Učenici 3. b na završnoj izvanučioničnoj nastavi

Učenici 3. b razreda sa svojom učiteljicom Nadom Petrović i pomagačicom u nastavi Ana- Marijom Markač Brgles, 15. 06. 2021. […]

15. lipnja 2021.

Ples osmaša za kraj školske godine

U četvrtak 17. 6. 2021. u 16:30 sati naši će osmaši zajedno zaplesati za kraj školske godine i osnovnoškolskog obrazovanja. […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content