NASLOVNICA / Novosti / Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Medijska kultura u knjižnici s 4.d

Autor:

25. studenoga 2013.

Prema nastavnom planu i programu u knjižnici se provodi Knjižnično informacijsko obrazovanje po razredima. Dana 22. studenoga knjižničarka je održala nastavu u 4. d razredu na temu Put knjige od autora do čitatelja  i  Rječnici i pravopisi.

Nakon kratkog uvoda i prezentacije koju je održala knjižničarka, učenici su na drugom satu u grupnom radu ispunjavali nastavne listiće s primjenom naučenog znanja. Za domaću zadaću dobili su zadatke pronaći informacije u zadanim priručnicima, koje će tijekom cijelog tjedna istraživati u knjižnici. U petak na satu razrednika knjižničarka će provjeriti točnost njihovih informacija.

Ostale obavijesti

07. prosinca 2022.

Bili smo na frekvenciji 87.6 Mhz!

Nas desetak učenika iz 7.d i 7.e razreda u utorak smo, kao nastavak razgovora o medijima na grupi  „Medijska pismenost“, […]

06. prosinca 2022.

Sveti Nikola posjetio Odjel za učenike s teškoćama u razvoju

Povodom blagdana svetog Nikole, volonteri udruge “Ruka u ruci” koju čine učenici gimnazije Dr. Ivana Kranjčeva pod vodstvom pedagoginje Jasne […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content