NASLOVNICA / Novosti / Mati Vidakoviću uručen Oskar znanja

Mati Vidakoviću uručen Oskar znanja

Autor:

20. lipnja 2016.

Mati Vidakoviću učeniku 6. razreda naše škole uručen Oskar znanja za  najbolji pojedinačni rezultat na natjecanju, e-kvizu „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“ 

U Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održana je u četvrtak, 16. lipnja 2016. godine svečana dodjela Oskara znanja učenicima, državnim i međunarodnim prvacima na natjecanjima u znanju tijekom školske 2015./2016. godine. 

Međa nagrađenima bio je Mato Vidaković, učenik šestog razreda naše škole i njegov mentor učitelj povijesti Nikola Cik. Mato Vidaković bio je najbolji na natjecanju, e-kvizu „Koliko poznaješ Hrvatski sabor?“ koji se održava na državnoj razini. Mato Vidaković je tada jedini u Hrvatskoj na sva pitanja odgovorio potpuno točno i to u rekordno kratkom vremenskom roku. To mu je donijelo titulu državnog prvaka i nagradu Oskar znanja

Učenici i mentori primili su skulpture Oskara znanja, pisane zahvalnice i prigodne darove. Oskar znanja predstavlja najznačajnije priznanje u obrazovanju kojim se nagrađuju najuspješniji i najizvrsniji učenici i njihovi mentori za postignute rezultate u radu s učenicima. Ovo priznanje dodjeljuje se učenicima koji su postigli prva mjesta na državnim natjecanjima i jedno od prva tri mjesta na međunarodnim natjecanjima

Ostale obavijesti

21. lipnja 2021.

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]

18. lipnja 2021.

Dodjela nagrada najuspješnijim učenicima naše škole i zajednički ples osmaša

U četvrtak, 17. lipnja, ispred naše je škole održana svečanost dodjele nagrada učenicima koji su ostvarili izvanredne rezultate na županijskim, […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content