NASLOVNICA / Novosti / MATHEMA - matematičko natjecanje

MATHEMA – matematičko natjecanje

17. svibnja 2016.

Dana 17. svibnja 2016. u Koprivnici je održano ekipno natjecanje iz matematike za učenike osnovnih škola, srednjih škola te centara izvrsnosti. Cilj natjecanja je poticanje logičkog mišljenja i matematičkih sposobnosti te popularizacija matematike. Od ukupno prijavljenih 260 ekipa iz naše škole sudjelovalo je 5 ekipa.

3. razred – KINDERMATIČARI                                           Mentor: Ana Jančijev

Nera Tomrlin, 3.d

Ivan Kuzmić, 3.c

Patrik Fišer, 3.a

U kategoriji TRI sudjelovalo je 30 ekipa. Ekipa Kindermatičara osvojila je 7. mjesto.

5. razred – ERATOSTEN                                                 Mentor: Ana Cenkovčan

Marina Jendrašić, 5.c

Iris Švaco, 5.d

Ema Gašparić, 5.a

U kategoriji PET sudjelovala je 41 ekipa. Ekipa Eratosten osvojila je 1. mjesto.

6. razred – ARISTOTEL                                 Mentor: Jasmina Filipović Konjarek

Karlo Maričić, 6.d

Mario Dergez, 6.b

Karolina Kicivoj, 6.c

U kategoriji ŠEST sudjelovalo je 39 ekipa. Ekipa Aristotel osvojila je 20. mjesto.

7. razred – TALES                              Mentori: Danijela Barčan i Ana Cenkovčan

Luka Rogoz, 7.c

Karlo Grgičin, 7.c

Tina Ferenčić, 7.d

U kategoriji SEDAM sudjelovalo je 37 ekipa. Ekipa Tales osvojila je 8. mjesto.
8. razred – PITAGORA                                                      Mentor: Štefica Šadek

Jurica Kanić, 8.b

Josipa Kadežabek, 8.d

Mihaela Pintar, 8.a

U kategoriji OSAM sudjelovalo je 37 ekipa. Ekipa Pitagora osvojila je 28. mjesto.

Čestitke učenicima na postignutim rezultatima!

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]