NASLOVNICA / Novosti / Maškare u Budrovcu

Maškare u Budrovcu

Autor:

19. veljače 2015.

Mi smo male maškare, pjevamo za bombone… Tako su učenici Područne škole Budrovac i njihova učiteljica Olga Lazar 17. veljače 2015. pjevali te svojim šarenim kostimima i plesom razveselili brojne mještane. 

Svoju veselu i maskiranu povorku proveli su selom, plešući pred svima koji su ih dočekali i počastili bombonima i drugim slatkišima. Pozivani su i u kuće roditelja učenika gdje su se osvježili toplim, ukusnim krafnama i sokom kako bi imali snage prošetati cijelim selom. Već pomalo umorni, ali još uvijek s osmijehom na licu, stigli su i u Prokljuvance, odakle su ih nakon odmora, roditelji odvezli kućama.

Veliko hvala svim roditeljima učenika i ostalim mještanima na gostoprimstvu i slatkišima kojima će se učenici, narednih dana, sladiti u svojoj školi.  

Ostale obavijesti

04. prosinca 2023.

Karlu Saboliću uručena diploma za 22. Bijenalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa, Japan

Hrvatski školski muzej organizirao je svečanu dodjelu diploma autorima nagrađenih radova na 22. Bijenalnoj međunarodnoj izložbi dječje umjetnosti Kanagawa, Japan pozvavši nagrađenog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content