NASLOVNICA / Novosti / Maškare su, maškare!!!

Maškare su, maškare!!!

10. ožujka 2011.

Male maškare u Budrovcu i ove su godine razveselile brojne mještane svojom šarenom i raspjevanom povorkom kroz selo.

Učenicima Područne  škole Budrovac i njihovoj učiteljici Olgi Lazar, u maskiranoj povorci selom pridružila se maštovita i vrijedna baka Katarina Perčulija te brojna djeca koja još ne polaze školu.

Djeca su plesala i pjevala pjesme o maškarama, a njihovi razdragani roditelji, bake i djedovi te mnogi mještani sela darivali su ih krafnama, sokom i slatkišima te ispraćali osmijehom.

Maškare su obišle cijelo selo, a u školi će još dugo častiti slatkišima koje su dobili toga dana.

04. listopada 2022.

Saziv vijeća roditelja – 6. 10. 2022.

U privitku se nalazi poziv za održavanje konstituirajuće sjednice Vijeća roditelja OŠ Đurđevac.

04. listopada 2022.

Zaziv Duha Svetoga u Odjelu za učenike s teškoćama u razvoju

U srijedu, 28.rujna 2022., učenici Odjela za učenike s teškoćama u razvoju sa svojim su učiteljicama sudjelovali na svetoj misi […]