NASLOVNICA / Novosti / Marina Jendrašić, učenica 8. c razreda, pozvana na Državno natjecanje iz engleskoga jezika

12. ožujka 2019.

Učenica 8. c razreda Marina Jendrašić  pozvana je na Državno natjecanje iz engleskoga jezika koje će se održati 1. – 3. travnja 2019. godine u Osnovnoj školi Poreč u Poreču. Mentorica učenice je učiteljica Maja Mlinarić Horvat.

Podsjetimo, Marina je  osvojila  1. mjesto na Županijskom natjecanju u konkurenciji 17 učenika osmih razreda osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije  sa osvojenih 95 od 100 bodova.

Marina se zaista može ponositi svojim uspjehom koji je rezultat predanog rada i iznimne nadarenosti.

Želimo joj izvrstan uspjeh i na državnom natjecanju!

Aktivnosti u Područnoj školi Sirova Katalena tijekom posljednjeg tjedna nastave

Učenici Područne škole Sirova Katalena proveli su posljednji tjedan nastave u igri na otvorenom i ponavljanju nastavnih sadržaja kroz zabavne […]