NASLOVNICA / Novosti / Mali zbor i lutkarska grupa

Mali zbor i lutkarska grupa

Autor:

14. lipnja 2011.

Mali zbor pod vodstvom učiteljice Martine Lovrak Ivanov i lutkarska grupa naše škole bili su na kratkom druženju u Osnovnoj školi Ivan Lacković Croata u Kalinovcu gdje su učenici pokazali svoj rad u ovoj školskoj godini u Društvenom domu pred učenicima razredne nastave i učiteljima domaćinima.

Zbor je pjevao šest pjesama (cvrčak i žabe, Ema se zaljubila, sreća, baka, medo, praznici za školske klupe) dok je lutkarska odglumila igrokaz Mačak u čizmama na podravski način čiji tekst je prilagodila učiteljica razredne nastave i voditeljica lutkarske grupe Marijana Kralj.

Zahvaljujemo Osnovnoj školi Ivan Lacković Croata Kalinovac na srdačnom dočeku i dobrodošlici.

Učiteljica: Martina Lovrak Ivanov

Ostale obavijesti

04. prosinca 2022.

Regionalno natjecanje Sudoku prvenstva

Dana 26. studenog 2022., učenici Ana Zlatec i Daniel Jadanec sudjelovali su na regionalnom natjecanju Sudoku prvenstva za osnovne i […]

03. prosinca 2022.

Večer matematike 2022.

U srijedu 30.11.2022. i u četvrtak 1.12.2022. u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja, i […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content