NASLOVNICA / Novosti / Mali zbor i lutkarska grupa

Mali zbor i lutkarska grupa

Autor:

14. lipnja 2011.

Mali zbor pod vodstvom učiteljice Martine Lovrak Ivanov i lutkarska grupa naše škole bili su na kratkom druženju u Osnovnoj školi Ivan Lacković Croata u Kalinovcu gdje su učenici pokazali svoj rad u ovoj školskoj godini u Društvenom domu pred učenicima razredne nastave i učiteljima domaćinima.

Zbor je pjevao šest pjesama (cvrčak i žabe, Ema se zaljubila, sreća, baka, medo, praznici za školske klupe) dok je lutkarska odglumila igrokaz Mačak u čizmama na podravski način čiji tekst je prilagodila učiteljica razredne nastave i voditeljica lutkarske grupe Marijana Kralj.

Zahvaljujemo Osnovnoj školi Ivan Lacković Croata Kalinovac na srdačnom dočeku i dobrodošlici.

Učiteljica: Martina Lovrak Ivanov

Ostale obavijesti

01. prosinca 2021.

Šahisti osvojili 2. mjesto na županijskom prvenstvu!

U utorak, 30. studenog 2021. godine, u Svetom Ivanu Žabnu je održano Županijsko prvenstvo osnovnih škola Koprivničko-križevačke županije u šahu. […]

26. studenoga 2021.

NAJAVA: Volonterska akcija

Školski filantropski klub „IZVOR DOBROTE“ Osnovna škola Đurđevac POZIV ZA UKLJUČIVANJE U VOLONTERSKU AKCIJU Poštovani, U sklopu rada Školskog filantropskog […]

sve obavijesti

Želite znati više?

Potražite više informacija oko našeg kurikuluma i aktivnosti.

Kontaktirajte nas
Skip to content