NASLOVNICA / Novosti / Mali zbor i lutkarska grupa

Mali zbor i lutkarska grupa

14. lipnja 2011.

Mali zbor pod vodstvom učiteljice Martine Lovrak Ivanov i lutkarska grupa naše škole bili su na kratkom druženju u Osnovnoj školi Ivan Lacković Croata u Kalinovcu gdje su učenici pokazali svoj rad u ovoj školskoj godini u Društvenom domu pred učenicima razredne nastave i učiteljima domaćinima.

Zbor je pjevao šest pjesama (cvrčak i žabe, Ema se zaljubila, sreća, baka, medo, praznici za školske klupe) dok je lutkarska odglumila igrokaz Mačak u čizmama na podravski način čiji tekst je prilagodila učiteljica razredne nastave i voditeljica lutkarske grupe Marijana Kralj.

Zahvaljujemo Osnovnoj školi Ivan Lacković Croata Kalinovac na srdačnom dočeku i dobrodošlici.

Učiteljica: Martina Lovrak Ivanov

24. lipnja 2021.

Upis učenika u srednju školu

Od sutra (25. lipnja )počinju prijave obrazovnih programa. Učenici su dobili potrebne upute kako prijaviti obrazovne programe ( do 6 […]